2016 Model Dacia Doker 80 Bin TL! Ucuz İkinci El Araba Fiyatları İçin Vakıfbank Araç Satış İlanları

Vakıfbank araç satışı ilanları yayımlandı. Ekim ayına yaklaşılırken yenilenen yeni ilanlarda 80 bin liradan başlayan fiyatlarla Ford, Dacia, Renult ve Peugeot ikinci el ilanları yer aldı.

Finans 27.09.2021 - 15:08 27.09.2021 - 15:23 Gülcan Özer

Yükselen araç fiyatları nedeniyle vatandaşlar araba sahibi olmakta zorlanırken süreçte bankalardan satılık ucuz araba ilanları daha fazla ilgi görmeye başladı. Bankaların ikinci el satılık araç ilanları arasında en uygun fiyat veren banka ise Vakıfbank olarak öne çıkıyor. 

İş Bankası, Akbank, Yapı Kredi Bankası ve Denizbank gibi bankalar öne çıkarken düşük fiyatlarla öne çıkan bankalardan biri olan Vakıfbank yeni ilanlar yayımlandı. Vakıfbank ikinci el araçlar için Ekim ayına yaklaşılırken başvuru yapabileceğiniz ilanları sizler için derledik.

VAKIFBANK İKİNCİ EL ARAÇ İLANLARI 

Vakıfbank satılık gayrimenkuller kadar araç ilanları ile de öne çıkıyor. Yeni yayımlanan ilanlarda Vakıbank tarafından satışa sunulan farklı modeller ve yaşlarda yüzlerce araç yer aldı. Bu ilanlardan biri 2016 model Dacia Doker modeli için verilen 80 bin liralık araç satış duyurusu olarak öne çıktı. 

vakıfbank-ilanları-1

Bir diğer ilan ise 2011 model Ford Transit için talep edilen 90 bin liralık fiyatta dikkat çekti. Ankara'da yer alan araç için ilk teklif bekleniyor. 

vakıfbank-ilanları-2

VAKIFBANK'TAN UCUZ İKİNCİ EL ARAÇ NASIL ALINIR?

Vakıfbank ikinci el araçlar için verilen ilanlara başvuruda bulunmak isteyen kişilerin ilk olarak en yakın VakıfBank Şubesi’ne başvurulması, aracın muhammen bedelinin yüzde 5’i tutarındaki teminatın yatırılması ve şubede doldurulacak Araç Satış Şartnamesi’nin her sayfasının imzalamalarını yeterli olacaktır. 

Bu formun incelenmesi sonrasında kaydın onaylanmasının halinde gerekli kontroller yapılarak kayıtlı cep telefonunuza ve e-posta adresinize sisteme giriş için gerekli şifre gönderilecektir. Bu şifre ile sisteme giriş yaptıktan sonra ilgilendiğiniz ilan için teklif ver butonuna basılarak teklifinizi iletebilirsiniz.

İlana vereceğiniz teklif sonrasında 3 günlük ihale süreci başlar. İhaleye verilen teklif sonrasında sayaç aktif hale gelir. İhale bitiş saatine 30 dakika kala yeni bir teklif verilmesi veya mevcut bir teklifin arttırılması halinde, ihale bitiş saati, otomatik olarak 30 dakika daha uzatılır. 

Son 30 dakika içerisinde yeni bir teklif gelmemesi durumunda en son olarak en yüksek teklifi veren kişi otomatik olarak ihaleyi kazanmış kabul edilir ve aracı satın almaya hak kazanır. Muhammen bedelin altında teklif verilmesi mümkün değildir.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@