25 Bin TL, 29 Bin TL, 35 Bin TL İndirim Ve Kredi İmkanları! Renault, Hyundai, Fiat Ocak 2022 Araba Kampanyaları

Otomobil firmaları Ocak ayı araba kampanyaları ile müşterilerine çok önemli imkanlar sağlamaya devam ediyor. Renault, Hyundai, Fiat Ocak 2022 araba kampanyaları fırsatları nelerdir?

25 Bin TL, 29 Bin TL, 35 Bin TL İndirim Ve Kredi İmkanları! Renault, Hyundai, Fiat Ocak 2022 Araba Kampanyaları

Türkiye'de otomobil firmaları satışları yükseltmek amacıyla her ay ayrı bir araba kampanyası düzenlemeye devam ediyorlar. Firmalar sıfır kilometre araçları indirimli olarak kampanyaya dahil ederken aynı zamanda çeşitli kredi desteklerini de müşterilerin kullanımına sokuyorlar.

Sıfır kilometre bir otomobil almak isteyenler araba kampanyalarından yararlandıklarında çok önemli imkanlar da elde etmiş oluyorlar. Peki Ocak 2022 araba kampanyalarının özellikleri nelerdir? Hyundai, Renault ve Fiat araba kampanyaları ile müşterilere bu ay hangi avantajlar veriliyor?

HYUNDAİ ARABA KAMPANYALARI OCAK 2022

Ocak ayı içerisinde Hyundai i10 model sıfır kilometre araç satın alanlara 6 ay ödeme erteleme imkanı tanınıyor. Müşterilere verilen taşıt kredilerinin ödemeleri kampanya kapsamında 6 ay sonra başlıyor. Ocak ayında Hyundai i10 model sıfır kilometre araç alanlar kredi taksitlerini ödemeye Ağustos 2022'de başlıyorlar.

Hyundai tarafından i20 model sıfır kilometre araç için de Ocak araba kampanyası düzenleniyor. Müşterilere bu kampanya kapsamında iki ayrı seçenek sunuluyor. Dileyen müşteriler Hyundai i20 model otomobili alırken 29.400 TL'Lik indirimden yararlanabiliyorlar. Bu seçeneği uygun görmeyen müşterilere ise Hyundai i20 model sıfır kilometre araç için 12 ay vadeli ve aylık yüzde 0,99 faizli 55 Bin TL kredi imkanı sağlanıyor.

Hyundai tarafından Ocak ayı boyunca Kona ve Tucson model araçlar için de müşterilere kredi imkanı veriliyor. Hyundai Kona için müşteriler 12 ay vadeli ve aylık yüzde 0,99 faizli 55 Bin TL kredi kullanabiliyorlar. Aynı şekilde Hyundai Yucson model araç için de müşterilere 12 ay vadeli aylık 0,99 faizli 70 Bin TL kredi veriliyor.

RENAULT ARABA KAMPANYALARI OCAK 2022

Renault'un düzenlediği araba kampanyalarına göre 2021 model Yeni Captur model sıfır kilometre araçlar için 25 Bin TL indirim imkanı veriliyor.

Renault'un kampanya kapsamına soktuğu bir diğer araç ise Renault Zoe oldu. 2021 model Renault Zoe araç satın almak isteyenlere 35 Bin TL indirim imkanı sağlanıyor.

Ayrıca Renault'un Ocay ayı araba kampanyasına göre müşterilere ekstradan 2.000 TL de takas indirimi imkanı veriliyor. Araçlarınıt akasa sokan müşteriler fazladan 2.000 TL indirim imkanı elde ediyorlar.

FİAT ARABA KAMPANYALARI OCAK 2022

Fiat tarafından Ocak ayına özel herhangi bir model için henüz araba kampanyası açıklaması yapılmadı. Ancak Fiat model araçlar için kampanya kapsamı dışında indirimler uygulanıyor. örneğin Fiat Egea Sedan Easy model araç için 254.900 TL satış fiyatı belirlendi. Ancak bu fiyatta bir indirim satılarak bu otomobil 244.900 TL'den satılıyor. Bu indirimler tüm modeller için uygulanıyor.

SONRAKİ HABER