25 Bin TL, 50 Bin TL, 75 Bin TL Ucuz Maliyetli İhtiyaç Kredisi İçin Akbank'ın Taksit Hesaplamaları!

Nakit sıkışıklığı içerisinde olanlara Akbank ihtiyaç kredisi kampanyası ile önemli fırsatlar veriliyor. Akbank 25 Bin TL, 50 Bin TL, 75 Bin TL ihtiyaç kredisini aylık kaç TL taksitle kullandırıyor?

Finans 23.03.2022 - 17:59 23.03.2022 - 17:59 Engin Uzunoğlu

Türkiye'de ekonomik göstergelerde meydana gelen gerilemeler ve bağlantılı olarak oluşan yüksek enflasyondan dolayı vatandaşların bütçeleri sarsılmaya devam ediyor. Gelirleri ile giderlerini karşılayamayan vatandaşların bütçelerinde aydan aya açıklar oluşuyor. Kar topu misali büyüyen bu açıklardan dolayı da zor durumda kalan vatandaşlar ek kaynak bulmadan önlerini görebilme imkanına sahip olmuyorlar. Akbank böyle bir ek kaynak arayışında olan müşterilerine makul denilebilecek maliyetlerle ihtiyaç kredisi vererek nakit destek sağlıyor. Peki Akbank'ın ihtiyaç kredisi kampanyasının özellikleri nelerdir? Akbank aylık yüzde kaç faizle ihtiyaç kredisi veriyor?

AKBANK İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI İLE UCUZ NAKİT DESTEK

Nakit destek almak için Akbank'ın ihtiyaç kredisi kampanyasını değerlendirenler ucuz maliyetlerle gereksinim duydukları nakit imkanını elde edebiliyorlar. Akbank tarafından yapılan kampanya açıklamasına göre müşterilere 24 ay ve 36 ay azami vade sınırlamaları ile ihtiyaç kredisi veriliyor. 50 Bin TL sınırına kadar olan tüm ihtiyaç kredileri 36 aya kadar vadelendirilebiliyor. Ancak 50 Bin TL'nin üzerine çıkan ihtiyaç kredileri için en fazla 24 aya kadar vade yapılabiliyor. Bu uygulama tamamen BDDK kararı gereği olduğu için herhangi bir istisna durumu da oluşmuyor. 

Akbank'ın ihtiyaç kredisi aylık faizleri de merak konusu oluyor. İhtiyaç kredisinin miktarı ve kullanılan vade süresine göre kredi faizlerinde değişiklik olabiliyor. Aylık 1,88 faiz oranı ile ihtiyaç kredisi veren Akbank bazı durumlarda bu faiz oranını aylık 1,95 seviyesine çekebiliyor. İhtiyaç kredisinin net faiz oranı ise müşterinin kredi başvurusu sonrasında yapılan işlemler sırasında ortaya çıkıyor.

Akbank müşterilere finansal çözümler sunan bir banka olarak kredi geri ödemelerinde de kolay imkanlar sağlayabiliyor. Müşterinin gelir akışına göre bir ödeme planı hazırlanabiliyor. Bu ödeme planı müşteriden müşteriye değişirken bu şekilde sorunlu kredilerin sayısının azaltılması amaçlanıyor. 

25 BİN TL, 50 BİN TL, 75 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ MALİYET HESAPLAMASI

akbank 25 bin tl ihtiyaç kredisi hesaplama

Akbank'tan 36 ay vadeli 25 Bin TL ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen müşterilere banka tarafından aylık yüzde 1,95 oranında kredi faizi uygulanıyor. Bu şartlarda kullanılan kredinin aylıkı taksit tutarı ise 1.035 TL oluyor.

akbank 50 bin tl ihtiyaç kredisi hesaplama-1

36 ay vadeli 50 Bin TL ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen müşteriler Akbank'ta aylık yüzde 1,95 oranında faiz ile karşılaşıyorlar. Bu kredinin aylık taksiti ise 2.070 TL olarak hesaplanıyor.

akbank 75 bin tl ihtiyaç kredisi hesaplama

Akbank'tan 24 ay vadeli 75 Bin TL ihtiyaç kredisi çeken müşterilere aylık yüzde 1,88 oranında kredi faizi uygulanıyor. bu kredinin aylık taksit tutarı da 4.081 TL oluyor.

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@