3 Ay Ertelemeli 36 Ay Vadeli 20.000 TEB İhtiyaç Kredisi Kaç TL Taksitle Ödenir?

Türkiye Ekonomi Bankası'ndan 3 ay erteleme olanağıyla ihtiyaç kredisi fırsatları devam ediyor. Nakit ihtiyacı olanlara banka ayrıca maaşa göre ödeme planları hazırlıyor.

3 Ay Ertelemeli 36 Ay Vadeli 20.000 TEB İhtiyaç Kredisi Kaç TL Taksitle Ödenir?

İhtiyaç kredisi kullanımlarında 3 ay ödeme erteleme olanağı, büyük ilgi görüyor. Özellikle pandemi sonrası dönemde ekonomik durumları bozulan vatandaşlar için bankaların ödeme erteleme imkanları, toparlanma süreci sunuyor.

İLK 3 AY ÖDEME YOK

İsteyenlere 1 aydan 3 aya kadar uzanan ödeme erteleme olanakları ile kredi kullanımından sonraki 92 gün ilk taksit ödemesi yapılmaz.

Bu süre zarfı kredi kullanacak olanlara toparlanma süresi sağlıyor. Bu kapsamda Ekim 2021'de ihtiyaç kredisi kullanacak olanlar bankalardan ödeme erteleme istediklerinde ilk ödemelerini Ocak 2022'de yapacaklar.

Ödeme erteleme olanağıyla ihtiyaç kredisi veren TEB, bu dönemde birde düşük faizli kredi paketi sağlıyor. Bankanın sonbahar kredisi kapsamında sağladığı kredi kampanyasında kişiye özel faiz uygulanması.

Kişiye Özel Faiz Seçeneği

TEB ihtiyaç kredisinde kişiye özel faiz seçeneği bulunuyor. Banka ihtiyaç kredisi kullanımlarında müşterilerin kredi risk puanına göre düşük faiz oranı ile aylık tutarını hesaplıyor. Kredi puanı çok güvenilir seviyede olan müşteriler bankanın düşük faizli kredi olanaklardan faydalanacaklar. Ancak kredi puanı düşük olup az riskli, riskli seviyede olanlara TEB daha yüksek faizle kredi verecek.

SONBAHAR KREDİ KAMPANYASI

TEB resmi sitesinden ilan ettiği duyurular ile sonbahar döneminde müşterilerinin kredi taleplerini özel ve avantajlı oranlarla yanıtlayacak. Bu kapsamda 3 ay erteleme yanında esnek ödeme planları, düşük faiz ve uzun vade imkanları sağlanacak.

Ekim ayının ortasında bankanın kredi özellikleri şöyle;

TEB sonbahar kredisi aylık faiz oranı yüzde 1.45 olarak ilan edilirken müşteriler 3 aydan 36 aya kadar uzanan ödeme planı oluşturacaklar. Geri ödemelerde aylık kazanç durumuna göre esnek ödeme olanakları sağlanacak. Eşit taksitli, 2 ayda bir, 3 ayda bir ödemeli planlar.

36 Ay Vadeli 20.000 TL Ödeme Planı

teb kredi ekim 14

SONRAKİ HABER