31 Ekim Son Gün! Yapı Kredi Bankası iPhone 12 Pro Dağıtıyor

Yapı Kredi Bankası kolay adresi hesabı tanımlama işlemleri ile müşterilerine iPhone 12 Pro kazanma şansı sağladığını duyurdu. Son başvuru 31 Ekim, işte bankanın ilan ettiği tüm detaylar.

Finans 09.10.2021 - 16:22 09.10.2021 - 16:22 Mustafa KARAGÖZ

Yapı Kredi Bankası müşterilerine iPhone 12 Pro kazanma şansı sunuyor. Bankanın ilan ettiği bankacılık işlemlerini tamamlayacak olan müşteriler çekilişe katılacaklar. Çekilişin ardından ise banka müşterilerine İPhone 12 Pro dağıtacak. 

İPhone 12 PRO KAMPANYASI BAŞLADI ÇEKİLİŞ İÇİN YAPILMASI GEREKENLER

Bankacılık sektöründe geçtiğimiz aylarda hizmete giren kolay adres tanımı çok büyük kolaylık sağlıyor. Birçok bankacılık işleminde kullanılan kolay adres tanımlama işlemleri için bankaların da kampanyaları bulunuyor. Müşterilerinin kolay adres tanımlamaları için çeşitli fırsatlar sunan bankalardan birisi de Yapı Kredi Bankası oldu.

Banka resmi sitesinden ilan ettiği kampanya kapsamında kolay adres tanımlaması yapan tüm müşterilerine çekiliş hakkı vereceğini duyurdu. Kaç adet İPhone 12 Pro dağıtılacağına dair ise banka şu açıklamada bulundu.

"1 Eylül - 31 Ekim 2021 tarihleri arasında cep telefonu, T.C. kimlik numarası veya e-posta adresi gibi kişisel bilgilerinizi hesabınızla eşleştirerek Kolay Adres tanımınızı yapın, 10 adet Apple iPhone 12 Pro'dan birini kazanma şansını yakalayın."

İlan edilen duyuru kapsamında 31 Ekim tarihine kadar Yapı Kredi Bankası müşterileri cep telefonu, T.C. kimlik numarası veya e-posta adresi bilgilerini hesaplarıyla eşleştirirlerse çekilişe katılacaklar. Çekilişe katılmak isteyen müşteriler daha kapsamlı bilgiye Yapı Kredi Bankası mobil uygulama, internet bankacılığı yada banka şubesinden öğrenebilecekler. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@