31 Mayıs'a kadar! İcradan satılık arabalar 25 bin TL'den başlayan eski yeni model araçlar marka fiyat listesi

İcra kapsamında satışa çıkarılan araçlar için yeni listeler kamuoyu ile paylaşıldı. 25 bin TL'den 2 milyon 500 bin TL'ye değişen onlarca icra kapsamında açık artırma usulü ile satışa çıkarıldı.

Finans 24.05.2022 - 09:28 24.05.2022 - 09:32 Mustafa Karagöz

İcradan araç almak isteyenler için Mayıs ayının son haftasının duyurusu yayımlandı. Birçok şehirde icra kapsamında olan ikinci el araçların tam hissesi, yüzde 50 hissesi veya yüzde 25 hissesi satışa çıkarıldı. Tam hisseli araç almak isteyenler için kurumların listesinde olan markalar, modeller ve fiyat listesini bir araya getirdik. İşte icradan satılık o arabalar. 

İCRADAN SATILIK ARABALAR 24 MAYIS 31 HAZİRAN

İkinci el araba yöntemlerinden birisi olan icradan satılık araçlar fiyat bakımından emsallerine göre ön plana çıkıyor. Normal piyasa fiyatlarından daha ucuz şekilde satılan icradan satılık araçlar için almak isteyenler öncelikle sistemde oturum açıyor daha sonra tekliflerini sunuyorlar. En yüksek teklifi sunan istekli ise aracı almaya hak kazanıyor. 

Tam Hisse ve Aracın Hasar Raporu Çok Önemli

Bazen icradan satılık araç listelerinde inanılmaz fiyatlar görülebiliyor. Çok yeni marka model araçlar için çok düşük fiyatlarla ihaleler düzenleniyor. Bu ihalelerde en dikkat edilmesi gereken husus aracın hisse oranı. Çünkü bazı ihaleler aracın tümü için değil , yüzde 50 hissesi veya yüzde 25 hissesi için olabiliyor Bu durumda vatandaşlar istemedikleri bir sürece adım atabilirler. 

Hasar durumu da en dikkat edilmesi gereken hususlardan. Bazı ihalelerde yine çok ucuz fiyatlar görülebilir. Ancak bu araçların motorları veya diğer önemli parçalarının çıkarılmış olduğu bildiriliyor. Kurumlar hasar durumuna ilişkin raporu tüm detayları ile paylaşıyorlar. İsteklilerin bu raporları çok dikkatli okumaları gerekmekte. 

LİSTELERİ İNCELEMEK İSTEYENLER

İcra kapsamında yeni hafta itibariyle yenilenen ve mayıs ayının sonuna kadar başvuru yapılabilecek olan duyuruları tablo halinde aktardı. Araba almak, fiyatları incelemek isteyenler için tüm o listeler. 

24 - 31 Mayıs İcra Kapsamında Satılacak Araçlar Liste 1

1-21

24 - 31 Mayıs İcra Kapsamında Satılacak Araçlar Liste 2

2-13

24 - 31 Mayıs İcra Kapsamında Satılacak Araçlar Liste 3

3-9

24 - 31 Mayıs İcra Kapsamında Satılacak Araçlar Liste 4

4-8

İcradan araç almak isteyenler online teklif kanalı üzerinden tekliflerini sunabilirler. E-Satış UYAP sistemini kullanabilecek olan vatandaşlar süreci bu platform üzerinden yürütebilirler. Bunun dışında aracı almadan önce görmek isteyenler satışı yapan kurum ile iletişime geçebilirler. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@