32 Günde 462 TL Net Kazanç! 32 Günlük En Yüksek Faiz Veren Bankalar Güncellendi!

Bankaların bu oranları bir daha geri gelmez! 32 günde en yüksek faiz getirisinden yararlanmak isteyenler için TEB’den avantajlı oranlar duyuruldu!

Finans 17.05.2022 - 17:04 17.05.2022 - 17:05

32 günlük en yüksek faiz veren bankalar arasına her geçen gün yenileri eklenmeye devam ediyor. Son dönemde kur korumalı mevduat hesaplarına da ilginin artmasının ardından vatandaşların bu tür hesaplara talebi artış gösteriyor. Yüzde 20’lerin üzerine çıkan faiz oranlarının nispeten gerilemesinin ardından TEB Marifetli Hesap kapsamında yeniden faiz oranlarını yüzde 18,50’ye çekti. En yüksek faiz kazancını elde etmek isteyenlere özel avantajlar sunulmaya devam ediyor.

TEB Marifetli Hesap Hoş Geldin Faizi Ne Kadar?

TEB Marifetli Hesap ile yüzde 18,50 hoş geldin faizi sunmaya devam ediyor. Birikimlerini en özel faiz oranlarını ile değerlendirmek isteyenlere özel oranlar sunan TEB, 60 gün boyunca yüksek hoş geldin faizi sunarken, birçok farklı avantajı da sunmaya devam ediyor. Günlük vadeli olarak çalışan hesap kapsamında her gün anapara ve faizin değerlendirilmesi sağlanıyor.

Hesap Açma Alt Limiti Sadece 2 Bin Lira!

TEB-müşterisi-olanlara-bayram!-4.500-liralık-bonus-para-dağıtacak

TEB Marifetli Hesap kapsamında hoş geldin faizinden yararlanmak isteyenler için hesap açma alt limiti 2.000 TL olarak belirlendi. 2.000 TL alt limit ile hesap açan vatandaşların en yüksek faiz oranlarından yararlanarak vatandaşların 32 günlük en cazip oranlarla birikimlerini değerlendirmeleri sağlanmaktadır. Üstelik Marifetli Hesap sahiplerinin dilediği zaman para çekme ve para yatırma gibi birçok işlemi de yapmalarına olanak sağlanıyor.

32 Günlük Vadeli Mevduat Getirisi Hesaplama

TEB Marifetli Hesap ile avantajlı faiz oranlarından yararlanmak isteyen vatandaşlar en yüksek 32 günlük net getiri olanaklarından yararlanabilecek. 30.000 TL mevduat birikimi için 32 günlük vadede net kazanç 462,25 TL olarak hesaplanmıştır. Mevduat birikimine göre değişmekle birlikte farklı oranlar da ortaya çıkabilir.

Daha düşük miktarda mevduat hesaplamasına bakıldığında ise 10.000 TL için 32 günlük vadeli mevduat kazancı 154,08 TL olarak belirlenmiştir. 60 gün boyunca avantalı hoş geldin faizlerinden de yararlanarak birikimlerinizi değerlendirebilirsiniz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@