39 Şehir 53 İlçede Belediyelere İşçi KPSS'siz Meslekle Memur Alınacak! 18-50 Yaş Arası 5000 TL 6000 TL 7000 TL Maaşla

Türkiye geneli 39 şehirde il ve ilçe belediyelerine 5.000 TL, 6.000 TL, 7.000 TL işçi ve memur alımı yapılacağı duyuruldu. İlkokul, lise, önlisans ve lisans mezunu iş ilanlarında KPSS şartı da yok.

Finans 11.05.2022 - 13:17 11.05.2022 - 13:17 Mustafa Karagöz

Emlak365.com - İl belediye başkanlıkları ile ilçe belediyelerine yaz döneminde çok sayıda meslek grubunda personel alımları olacak. Bu alımlara dair ilk duyurular belediyelere bağlı şirketler üzerinden yayımlanmaya başladı. 39 şehirde bulunan il belediyeleri ile 53'ten fazla ilçe belediyesinin yer aldığı duyurularda yüzlerce personel istihdam edilecek. Kendi şehrinde iş arayanlar için bulunmaz fırsatlar oluşturan belediye iş ilanları için liste halinde duyuruları bir araya getirdik. Hangi şehirlerde personel alımları olacağı, ortalama maaş imkanları ve başvuru detayları. 

YÜKSEK MAAŞLI BELEDİYE İŞ İLANLARI 11 18 MAYIS İL İL İLÇE İLÇE LİSTE

Belediye ve belediyelere bağlı kuruluşlar tarafından yayımlanan iş ilanlarının hangi şehirlerde olduğuna dair listeyi aşağıda paylaştık. Aralalarında Ankara, İstanbul ve İzmir'in de yer aldığı bu şehirlerde birden fazla kurum tarafından iş ilanı yayımlandı. Bazı şehirlerde iş ilanı için 5'den fazla ilan yayımlandı. İşte belediye iş ilanı yayımlanan şehirler. ;

Belediye İş İlanı Olan 39 Şehir

Bursa, Aydın, İzmir, İstanbul, Ordu, Giresu, Burdur, Bolu, Manisa, Ankara, Konya, Denizli, Kayseri, Bursa, Sivas, Çanakkale, Çankırı, Eskişehir, Düzce, Sakarya, Kırıkkale, Hakkari, Çorum, Afyonkarahisar, Diyarbakır, Mersin, Yalova, Mardin, Nevşehir, Kastamonu, Muğla, Tekirdağ, Kocaeli, Ağrı, Yozgat, Adana, Bilecik, Zonguldak, Aksaray, 

Yüksek maaş olanakları ile yayımlanan iş ilanlarının hangi kurumlardan yayımlandığına dair listeler İŞKUR Kurum Dışı İş İlanları sayfasından duyuruldu. O duyuruları görsel halde sizlerle paylaşıyoruz. Duyurular üzerinden iş ilanı olan belediyeleri görebilir ve bu kurumlara giderek şahsen başvuru yapabilirsiniz. 

İl İl Yüksek Maaşlı Personel Arayan Belediyeler Liste 1

İl İl Yüksek Maaşlı Personel Arayan Belediyeler Liste 6 (1)

İl İl Yüksek Maaşlı Personel Arayan Belediyeler Liste 3

İl İl Yüksek Maaşlı Personel Arayan Belediyeler Liste 6 (2)

İl İl Yüksek Maaşlı Personel Arayan Belediyeler Liste 4

İl İl Yüksek Maaşlı Personel Arayan Belediyeler Liste 6 (3)

İl İl Yüksek Maaşlı Personel Arayan Belediyeler Liste 5

İl İl Yüksek Maaşlı Personel Arayan Belediyeler Liste 6 (4)

İl İl Yüksek Maaşlı Personel Arayan Belediyeler Liste 6

İl İl Yüksek Maaşlı Personel Arayan Belediyeler Liste 6 (5)

İl İl Yüksek Maaşlı Personel Arayan Belediyeler Liste 7

İl İl Yüksek Maaşlı Personel Arayan Belediyeler Liste 6 (6)

İl İl Yüksek Maaşlı Personel Arayan Belediyeler Liste 8

İl İl Yüksek Maaşlı Personel Arayan Belediyeler Liste 6 (7)

MAAŞ OLANAKLARI VE BAŞVURU İŞLEMLERİ

Listelerde yer alan duyurulara başvuru yapmak isteyenler, kurumlara giderek başvurularını yapacaklar. Kadroları meslekleri ve alınacak personel sayısını görmek isteyenler ise İŞKUR Kurum Dışı İş İlanları sayfasından detaylara ulaşacaklar. Bu sayfaya İŞKUR'un web sitesi üzerinden ulaşılacak. 

Belediye iş ilanlarında standart işçi maaşları belediyenin uyguladığı asgari ücret politikasına göre değişiyor. Çoğu belediye ilk işe alımları 5.000 TL maaşla yaparken bu rakam işe mesleğe göre 6.000 TL, 7.000 TL'ye kadar çıkabiliyor. 

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@