5 Bankadan İhtiyaç Kredisi Sürprizi! ING, Ziraat, Finansbank, İş Bankası, Halkbank 10 Bin TL Veriyor!

İhtiyaç kredisi çekmek isteyen vatandaşlara 5 bankadan güzel haberler geldi. Düşük faizle ihtiyaç kredisi veren bankalar müşterilerine sürpriz şartlarla nakit desteği veriyorlar. 

Finans 22.09.2021 - 00:44 22.09.2021 - 00:53 Engin Uzunoğlu

Türkiye'de ekonomik gelişmeler son dönemlerde vatandaşların ceplerine oldukça olumsuz bir şekilde yansıyor. Geçimlerini sağlamak için hayat mücadelesi veren bazı vatandaşlar bunu yaparken borçluluk seviyelerini yükseltmek zorunda kalabiliyorlar. Böyle bir durumda ise ek kaynak gereksinimi zorunlu hale geliyor. Bu da bankalardan çekilen ihtiyaç kredileri ile sağlanıyor. 

İhtiyaç kredisi çekmek için bankaların maliyetlerini araştıran vatandaşlara beş bankadan güzel haberler geldi. Düşük maliyetlerle ihtiyaç kredisi veren bankalar müşterilerin bu krediler için geri ödemeleri kolay bir şekilde yapabilmeleri için gerekli imkanları da sağlıyorlar. Peki düşük faizli ihtiyça kredilerini hangi bankalar veriyor. 

ING BANK İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI

ING Bank'ın ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında müşteriler bazı özel şartları yerine getirmeleri durumunda aylık yüzde 1,35 faizle ihtiyaç kredisi çekebiliyorlar. 36 ay vadeli 10 Bin TL ihtiyaç kredisi için müşteriler vade süresince bankaya her ay 369 TL kredi taksiti ödüyorlar. Bu kredinin toplam maliyeti ise 13.328 TL oluyor. 

ing finansbank ihtiyaç kredisi hesaplama

QNB FİNANSBANK İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI

QNB Finansbank tarafından açıklanan ihtiyaç kredisi kampanyasının fasiz oranının yüzde 1,39 olduğu bildirildi. Buna göre 36 ay vadeli 10 Bin TL ihtiyaç kredisi kullanan müşteriler bankaya her ay 372 TL kredi taksiti ödüyorlar. Banka tarafından bu kredinin toplam maliyetiise 13.434 TL olarak açıklandı.

İŞ BANKASI İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI

İş Bankası ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında müşteriler aylık yüzde 1,60 faizle ihtiyaç kredisi kullanabiliyorlar. 36 ay vadeli 10 Bin TL ihtiyaç kredisi çeken müşteriler bankaya her ay 387 TL kredi taksiti ödüyorlar. Toplam kredi maliyeti ise 13.995 TL oluyor. 

halkbank ziraat bankası ihtiyaç kredisi hesaplama

ZİRAAT BANKASI İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI

Ziraat Bankası tarafından yapılan kampanya açıklamasına göre müşterilere aylık yüzde 1,59 faizle ihtiyaç kredisi veriliyor. Bu faiz oranı ile 36 ay vadeli 10 Bin TL ihtiyaç kredisi kullanan müşteriler bankaya her ay 387 TL kredi taksiti ödüyorlar. Toplam kredi maliyeti ise 13.968 TL oluyor. 

HALKBANK İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI

Halkbank'ın ihtiyaç kredisi faiz oranının aylık yüzde 1,63 olduğu bildirildi. 36 ay vadeli 10 Bin TL ihtiyaç kredisi çeken müşteriler bankaya her ay 390 TL kredi taksiti ödüyorlar. Vade sonunda ise yapılan toplam ödeme tutarı 14.076 TL oluyor. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@