5 Dakikada İhtiyaç Kredisi Onayı! Denizbank Cebimde Kredi Kampanyası Başladı, Tek Bir SMS İle Para Dağıtılıyor!

Denizbank'tan ihtiyaç kredisini cebe indirten kampanya. 5 dakika içinde kredi onayı veriler, talep edilen krediler hesaplara yatıyor. İşte Denizbank Cebimde kredi kampanyası...

Finans 04.12.2021 - 18:15 04.12.2021 - 18:15 Engin Uzunoğlu

Türkiye'de yaşanan ekonomik problemler vatandaşların nakit sıkışıklığı durumunda kalmasına neden oluyor. Bu durumda da bankaların ihtiyaç kredisi kampanyaları en çok kullanılan imkan haline geldi. İhtiyaç kredisi çeken vatandaşlar yaşadıkları ekonomik sorunlara geçici çözümler bulabiliyorlar.

Zorlu ekonomik süreçte nefes alma imkanı buluan vatandaşlar bütçelerinde denge sağlayabilme imkanı da buluyorlar.  Müşterilerine kolay bir şekilde ihtiyaç kredisi veren Denizbank ise son günlerde yıldızı parlayan bankalar arasında yer aldı. 

DENİZBANNK'TAN KOLAY KREDİ KAMPANYASI: CEBİMDE KREDİ

Denizbank tarafından verilen ve müşterilerin nakit akışlarındaki sorunları çözmeyi amaçlayan kredi kampanyası olan Cebimde Kredi için ayrıntılar oldukça merak ediliyor. Banka yaptığı bilgilendirmeye göre bu kredi kampanyası ile Denizbank müşterileri ihtiyaç kredilerine kolay ve zahmetsiz bir şekilde ulaşabiliyorlar.

Kampanyadan yararlanmak isteyenler ihtiyaç kredilerine ne zaman isterlerse anında kredi başvurularını yapabiliyorlar. Uzun süren kredi başvuru süreçlerini bir anda devre dışı bırakan Denizbank müşterileri 5 dakikada ihtiyaç kredisi çekebiliyorlar.

CEBİMDE KREDİ KAMPANYASININ ÖZELLİKELRİ NELERDİR?

Müşteriler Cebimde Kredi kampanyasından yararlanarak ihtiyaç kredisi kullanmak istediklerinde banka şubesine gitmeye, şubelerde sıra beklemeye, kredi çekmek için belgeler hazırlamaya ihtiyaç duymazlar. Kredi başvurusu ve onay süreci için de uzun bir bekleyiş gerekmemektedir.

Kredi başvurusu SMS yolu ile 5 dakikada sonuçlandırılıp müşterilere bildirim olarak gönderilmektedir. Kampanya kapsamında müşteriler 36 aya kadar varan vadelerde ihtiyaç kredisi çekebilirler. Cebimde Kredi kampanyası ile Denizbank müşterileri en fazla 55 Bin TL ihtiyaç kredisi çekebilirler. Denizbank Cebimde Kredi kampanyası ile ihtiyaç kredisi kullanan müşteriler bir defaya mahsus olmak üzere ve kredi tutarının binde 5'i oranında kredi tahsis ücreti öderler.

CEBİMDE KREDİ MALİYETLERİ DENİZBANK

Denizbank'ın Cebimde Kredi kampanyası kapsamında ihtiyaç kredisi çeken müşterilere aylık yüzde 1,89 kredi faizi uygulandığı bildirildi. 36 ay vadeli 10 Bin TL ihtiyaç kredisi talep eden müşteriler vade süresince bankaya her ay 409 TL kredi taksiti öderler. Bu kredi için müşteriler yıllık yüzde 31 oranında maliyet ile karşılaşmaktadırlar.

denizbank cebimde kredi maliyeti

DENİZBANK CEBİMDE KREDİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Denizbank'ın ihtiyaç kredisi kampanyalarından birisi olan Cebimde Kredi kampanyası için  başvuruların nasıl yapılacağı merak ediliyor. Müşteriler cep telefonlarının mesaj kısmına "KREDİM" yazıp TC kimlik numaralarını da mesaja ekleyerek 3280'e SMS göndererek kredi başvurusunda bulunabilirler. Bu başvuru 5 dakika içerisinde sonuçlandırılıp kredi başvuru sonucu SMS yoluyla müşterilere gönderilir. Talep edilen kredi onaylanırsa kredinin nasıl kullanılabileceği dair yönlendirme yine SMS yoluyla yapılır.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@