50 Bin TL Taşıt Kredisi İçin Anadolubank'a Aylık Ne Kadar Taksit Ödenir?

Taşıt kredisi çekerek otomobil satın almak isteyen vatandaşlar Anadolubank taşıt kredisi kampanyasını kullanarak araç sahibi olmayı kolay bir hale getiriyorlar.

Finans 25.10.2021 - 21:44 25.10.2021 - 21:52 Engin Uzunoğlu

Türkiye'de otomobil satın almak isteyen vatandaşların finansman kaynağı arayışları sürüyor. Bankalardan çektileri taşıt kredilerini kullanan vatandaşlar otomobil satın alıp tksit taksit ödeme yaparak araç sahibi oluyorlar. Anadolubank da uygun şartlar eşliğinde müşterilerine taşıt kredisi veren bankalar arasında bulunuyor. Anadolubank taşıt kredisi kampanyasının mali şartları nelerdir? Kimler, nasıl taşıt kredisi kullanabilir? 

ANADOLUBANK TAŞIT KREDİSİ KAMPANYASI 

otomobil satın almak yüksek maliyet gerektirdiği için finansman desteği olmadan bu taleplerin yerine getirilmesi oldukça güçleşti. Bunun için da bankalar taşıt kredisi kampanyaları ile müşterilerine otomobil satın alırken nakit desteği sağlıyorlar. Bu bankalardan birisi de Anadolubank oldu. Anadolubank tarafından yapılan taşıt kredisi kampanyası açıklaması ile müşterilere tanınan avantajlı imkanlar duyuruldu. 

48 AY VADELİ SIFIR KİLOMETRE TAŞIT KREDİSİ

Anadolubank'ın yaptığı bilgilendirmeye göre markası ne olursa olsun müşteriler tüm binek araç alımları için taşıt kredisi kullanabiliyorlar. Sıfır kilometre araçlar için kullanılan taşıt kredilerinde müşterilere 48 aya kadar vade imkanı veriliyor. 18 yaşını dolduran ve belgelenebilir gelir sahibi olan tüm müşteriler Anadolubank'a başvuruda bulunarak taşıt kredisi kullanabiliyorlar. 

NE KADAR TAŞIT KREDİSİ KULLANILABİLİR?

Anadolubank tarafından yapılan açıklamada müşterilerin ne kadar taşıt kredisi kullanabilecekleri hakkında da bilgi verildi. Buna göre müşteriler nihai fatura değeri 120 Bin TL'ye kadar olan otomobiller için yüzde 70 oranında, 120 Bin TL ile 300 Bin TL arasında olan otomobiller için yüzde 50 oranında kredilendirme yapılıyor. Vade süreleri de bu değerlere bakılarak karar veriliyor.

ANADOLUBANK TAŞIT KREDİSİ KOŞULLARI 

Anadolubank'tan taşıt kredisi çeken müşterilerden fatura veya noter sözleşmesi talep edilir. Kredi kullandırımında satın alınacak araç için kasko sigortası yaptırılır. Bu kasko sigortasının vade süresince yenilenmesi zorunludur. Ayrıca gerçek kişilere kredi vadesi ve süresi ile uyumlu Kredi Hayat Sigortası yaptırılır. Satın alınan araç üzerine de rehin tesis işlemi uygulanır. 

50 BİN TL TAŞIT KREDİSİ NE KADAR TAKSİTLE VERİLİYOR?

anadolubank taşıt kredisi maliyet hesaplaması

Anadolubank'ın taşıt kredisi kampanyasının maliyeti de merak ediliyor. Buna göre müşterilere aylık  yüzde 1,59 oranında faiz uygulanıyor. 48 ay vadeli 50 Bin TL taşıt kredisi çeken müşteriler bankaya her ay 1.599 TL kredi taksiti ödüyorlar. Bu kredinin toplam maliyeti ise 76.787 TL oluyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@