50 Bin TL Tüm Sorunlarımı Çözer Diyenlere QNB Finansbank'tan Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi!

İhtiyaç kredisi çekmek isteyen vatandaşlara QNB Finansbank'tan oldukça cazip imkanlar sunuluyor. 36 ay vadeli 50 Bin TL ihtiyaç kredisi QNB Finansbank'ta kaç TL taksitle çekilebilir?

Finans 11.04.2022 - 17:57 11.04.2022 - 17:57 Engin Uzunoğlu

Türkiye'de ihtiyaç kredisi çekmek isteyen vatandaşların sayısında bir hayli artış meydana geldi. Ekonomik göstergelerdeki bozulmalar vatandaşların kişisel bütçelerine oldukça negatif yansımaya devam ediyor. Gelir gider dengesi iyice şaşan bütçeleri toparlayabilmek için de ihtiyaç kredisi kullanmak önemli bir finansal çözüm oluyor. QNB Finansbank ihtiyaç kredisi çekmek isteyen müşterilere ise oldukça düşük maliyetlerle nakit desteği veriyor. Peki QNB Finansbank ihtiyaç kredisi kampanyasının şartları nelerdir? 

QNB FİNANSBANK İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASININ KOŞULLARI NELERDİR?

İhtiyaç kredisi çekmek için QNB Finansbank'ı seçen müşterilere sağlanan imkanlar merak ediliyor. Öncelikle müşteriler piyasa şartlarına göre düşük bir faiz oranı ile ihtiyaç kredisi çekebiliyorlar. QNB Finansbank müşterileri aylık yüzde 1,79 faizle ihtiyaç kredisi kullanabilme imkanı elde edebiliyorlar. Bankaların ihtiyaç kredisi aylık faizleri bu faiz ortanı karşılaştırıldığında QNB Finansbank müşterilerinin daha düşük maliyetlerle karşılaştıkları görülüyor. 

QNB Finansbank müşterilerine sağlanan bir diğer imkan ise 3 ay kredi taksit ertelemesi fırsatı oluyor. Müşteriler finansal olarak zor durumda kaldıkları için ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorlar. Kullanılan bu ihtiyaç kredisinin taksitlerinin hemen başlaması ise ayrı bir zorlu süreç anlamına geliyor. QNB Finansbank ihtiyaç kredisi kullanan müşterilerine 3 ay kredi taksit erteleme imkanı sağlayarak ilk 3 ay boyunca herhangi bir ödeme yapmamalarını sağlıyor. Ödemesiz geçen dönem ise toplam kredi vadesinden düşürülüyor. Müşteriler ödemesiz dönemde kredi taksitlerini ödeyebilmek için bütçelerini hazırlama imkanı buluyorlar. 

QNB Finansbank ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında müşterilere bazı azami vade sınırlamaları uygulanıyor. 50 Bin TL'ye kadar olan ihtiyaç kredileri için müşterilere en fazla 36 aya kadar vade yapılıyor. Müşterinin kullanmak istediği ihtiyaç kredisi miktarı 50 Bin TL'nin üzerinde olursa o zaman da en fazla 24 aya kadar vade imkanından yararlanılabiliyor. Bu kuralın istisnalar dahil olmak üzere herhangi bir şekilde esnetilme imkanı bulunmuyor. 

50 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ MALİYET HESAPLAMASI

50 bin tl ihtiyaç kredisi finansbank

QNB Finansbank'tan ihtiyaç kredisi çekmek isteyenlere aylık yüzde 1,79 oranında kredi faizi uygulanıyor. 36 ay vadeli 50 Bin TL ihtiyaç kredisi çekenler bankaya her ay 2.008 TL kredi taksiti ödüyorlar. Bu kredinin toplam maliyeti ise 72.308 TL olarak hesaplanıyor.

Emlak365.com

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@