600 Bin TL Konut Kredisi İmkanı! Vakıfbank Destekleme Faizi İle Ev Sahibi Yapıyor!

Konut kredisi çekmek isteyenler maliyetleri merak ediyorlar. Vakıfbank 600 Bin TL konut kredisi için müşterilerden hangi maliyetleri talep ediyor?

Finans 17.03.2022 - 23:24 17.03.2022 - 23:24 Engin Uzunoğlu

Türkiye'de konut sahibi olmak isteyen vatandaşların konut kredisi çekmek için araştırmaları sürüyor. Bankaların kredi maliyetlerini sorgulayanlar ev satın alırken düşük maliyetle finansman desteklerini öğrenmek istiyorlar. Bu konuda en avantajlı imkanları ise kamu bankaları sunuyor. Kamu bankaları düşük faizlerle müşterilerin ev sahibi olabilmeleri için tüm imkanlarını devreye sokuyor. Peki Vakıfbank'ın konut kredisi kampanyasının koşulları nelerdir? Vakıfbank hangi şartlar eşliğinde ev finansmanı veriyor? 

VAKIFBANK KONUT KREDİSİ KAMPANYASI AVANTAJLARI NELERDİR?

Konut satın almak isteyenlere Vakıfbank kredi musluklarını sonuna kadar açıyor. Üstelik bu kredi desteğinde müşteriler düşük faiz avantajını sonuna kadar kullanabiliyorlar. Vakıfbank, kamu bankalarının ortak kredi politikası gereği konut kredisinde özel bir uygulama yapıyor. Hem konut sektörünü harekete geçirmek hem de müşterilerin ev sahibi olma imkanlarını temin etmek için konut kredisi faizleri dibe çekildi. Bu imkanı müşterilerin kullanımına sokan Vakıfbank aylık yüzde 1,20 faizle ev finansmanı vermeye devam ediyor. 

Vakıfbank'tan konut kredisi kullanımında uygulanan faiz oranının yanında azami vade süresinde de avantaj sağlanıyor. 120 aya kadar vade ile konut kredisi çeken müşteriler bu borçlarını 10 yıllık vadeye yayabiliyorlar. Bu vadelendirme işlemi ile konut kredisi aylık taksitleri en asgari seviyeye indirilebiliyor. Bu imkanı değerlendiren müşteriler konut kredisi desteği alarak yeni evlerine kısa bir süre içerisinde sahip olup her ay kira ödemek derdinden kurtulup mal sahibi olabiliyorlar. 

Vakıfbank'ın konut kredisi kampanyası kapsamında sağladığı imkanlardan birisi de ödeme seçenekleri konusunda sağlanan fırsat oluyor. Vakıfbank'ın konut kredisi imkanından yararlanan müşteriler bu kredinin geri ödemelerinde oldukça geniş bir hareket alanına sahip oluyorlar. Kredi çekme sürecinde tercih edilen ödeme planında kişiye özel gelir tablosuna göre hareket edilebiliyor. Müşteriler aylık eşit taksitli şekilde kredi geri ödemelerini gerçekleştirme imkanına sahip olabildikleri gibi 3 ayda bir eşit taksitli veya bir başka ödeme planı sistemini de sseçebiliyorlar. 

600 BİN TL KONUT KREDİSİ ÖDEME TABLOSU!

vakıfbank 600 bin tl konut kredisi maliyet hesaplaması

Vakıfbank'ın konut kredis kampanyası kapsamında müşterilere aylık yüzde 1,20 oranında kredi faizi uygulanıyor. 120 ay vadeli 600 Bin TL konut kredisi çekenler aylık 9.461 TL kredi taksiti ödüyorlar.

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@