8 Farklı Kredi Paketi Açıklandı: Halkbank 60 Ay Vadeli Şimdi Al 2023'de Öde 1 Sene Ertelemeli Kredi Veriyor!

Halk Bankası yeni kredi paketleri açıklandı. Halkbank girişimci kredisi paketleri ile 60 ay vadeli, 1 sene ertelemeli kredi desteği sağlayacağını ilan etti. Halk Bankası girişimci kredisi kampanyaları

Finans 14.12.2021 - 14:52 14.12.2021 - 14:52 Gülcan Özer

Vatandaşın nakit paraya olan ihtiyacı her geçen gün artmaya devam ederken devletin bankası olan Halkbank bir kere daha elini taşın altına koydu. Artan kredi taleplerine karşılık veren Halk Bankası yeni kredi kampanyası başlattı. "Halkın Yanında, Önce Halk Sonra Banka, Halkın Bankası" sloganları ile kampanyalarını duyuran banka bazı paketlerde sıfır faizli, faizsiz kredi desteği sağlarken bazı paketlerde ise düşük faizli kredi vereceğini duyurdu. 

Halkbank girişimci kredisi paketleri kapsamında 8 farklı kredi ürününü başvuruya açarken kredi paketinin en önemli özelliği ise ilk 12 ay ödemesiz dönemli olarak kullanıma sunulması oldu. Halkbank girişimci kredisi paketleri 60 ay vadeli kredi paketi olarak kullanıma sunulurken bu kredilerden yararlanan kişilere 12 ay ana para ödemesiz dönemli süre tanınıyor. 

halkbank kadın girişimci kredisi paketi

HALKBANK KADIN GİRİŞİMCİ KREDİSİ! 

Sıfır faizli kredi çekmek isteyen kişilere yönelik olarak Halk Bankası kadın girişimci kredisi paketi kapsamında işini kurmuş kadınlara 100 bin lira, 6 aydır kısa sürede faaliyette bulunan ya da yeni iş kuran kadın girişimcilere ise azami 50 bin liraya kadar 6 ay ana para ödemesiz dönemli olmak üzere 36 ay vadeli sıfır faizli kredi desteği sağlanacak. 

halk girişimci kredisi paketi

45 YAŞININ AŞMAMIŞ EN AZ İLKOKUL MEZUNU OLANLARA HALK GİRİŞİMCİ KREDİSİ!

Halk Bankası Halk Girişimci kredisi paketinde ise bir iş fikrine dayalı olarak kendi işini kurmak isteyen girişimcilere en az ilkokul mezunu olmaları ve 45 yaşını aşmamış olmaları şartı ile 150 bin liraya kadar 60 ay vadeli ve 1 sene ertelemeli kredi desteği sağlıyor. 

halkbank genç grişimci kredisi

HALKBANK GENÇ GİRİŞİMCİ KREDİSİ NEDİR?

Üniversitelerin yüksekokul veya fakültelerinden mezun, mezun olduğu bölümle ilgili herhangi bir iş tecrübesi bulunmayan ve bu alanda kendi işini kurmak isteyen 35 yaşını aşmamış girişimcilere Halk Bankası genç girişimci kredisi 60 ay vadeli, 1 sene ertelemeli, 200 bin TL limitli olarak veriliyor. 

halkbank cesur girişmci kredisi

HALKBANK CESUR GİRİŞİMCİ KREDİSİ BAŞVURU ŞARTLARI NELERDİR?

Üniversitelerin yüksekokul veya fakültelerinden mezun, eğitimini aldığı ve en az 2 yıl deneyim kazandığı iş kolunda kendi işyerini açmak isteyen 45 yaşını aşmamış girişimcilere 12 ay anapara ödemesiz dönemli 60 ay vadeli 250 bin liraya kadar verilen kredidir. 

halkbank usta girişimci kredisi

HALK BANKASI USTA GİRİŞİMCİ KREDİSİ LİMİTİ KAÇ TL?

En az ilkokul mezunu, 45 yaşını aşmamış ve mesleki kuruluşlardan almış olduğu eğitim sertifika/belgesi bulunan ve ilgili iş kolunda deneyim sahibi olan ve kendi iş yerini açmak isteyen kişilere verilen kredi paketidir. 175 bin liraya kadar 60 ay vadeli olarak verilmektedir. 

halkbank tekno grişimci kredisi

HALKBANK TEKNO GİRİŞİMCİ KREDİSİ LİMİTİ KAÇ TL?

Teknolojik ürün/uygulama fikirlerini faaliyete geçirmek isteyen girişimcilere verilen 60 ay vadeli, 1 sene ertelemeli kredi paketidir. Kredi limiti azami 300 bin lira ile sınırlandırılmaktadır. 

halkbank franchising krediis

KENDİ İŞYERİNİ KURMAK İSTEYENLERE KREDİ! HALKBANK FRANCHİSİNG KREDİSİ BAŞVURUSU NEREDEN, NASIL YAPILIR?

Kendi işini açmak isteyen kişilere Franchise giriş bedeli, dekorasyon giderleri ve demirbaş temini gibi konularda Halkbank tarafından Franchise kredisi verilmekte olup 60 ay vadeli olarak Franchise bedeli de dahil olmak üzere tüm giderlerin toplamının yüzde 75'ine kadar çekilebilmektedir. Kredi başvuruları Halkbank şubeleri üzerinden kabul edilmektedir.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@