A101'den Akın Ettiren Kampanya! 5 LT Ayçiçek Yağını 66.50 TL'ye Sattı İlgi Çok Olunca Bir İndirim Daha Geldi

A 101 kapıda uygulaması üzerinden 5 litre Biryağ marka 5 litrelik ayçiçek yağını 66.50 TL'den satışa çıkardı. Yağ anında tükendi peki market aynı ürünü tekrar satışa çıkaracak mı? İşte o detaylar.

A101'den Akın Ettiren Kampanya! 5 LT Ayçiçek Yağını 66.50 TL'ye Sattı İlgi Çok Olunca Bir İndirim Daha Geldi

Marketlerde indirim furyası yeni yeni başlıyor. Dolar kurunun 17.50 TL ile 18.40 TL seviyesine yükselmesinin ardından hemen gelen zamların ardından 11.00 TL bandına inmesiyle indirimlerin gelmesi bekleniyor.

İndirimler hemen gelmezken beklentilerin yüksek olduğu ürünlerde ise özel kampanyalar düzenleniyor. İndirimlerin başında yer alan ürün ise Ayçiçek Yağı. İndirim düzenleyen market ise A101 oldu.

A101 HİÇ BEKLEYEN KAMPANYA İLE ADINI DUYURDU

A101 market satışları dışında resmi sitesi üzerinden elektronik alışveriş imkanı da sunuyor. Müşteriler ister kredi kartları ister kapıda ödeme ile A101 online marketten alışveriş yapabiliyorlar. Markette satışı yapılan ürünlerin dışında A101 online markete özel bir indirim yaptı.

a101 yağ iki

A101 tarafından başlatılan bir kampanya ile Biryağ Marka ve 5 Litre Ayçiçek yağı 66.50 TL'den satışa çıkarıldı. A101'ün internet sitesinden alınan yağ için müşteriler online sipariş verdiler.

a101 5 lt

Stoklarla sınırlı kampanya çok kısa sürede sona erdi. Müşteriler ise bu kampanyanın yeniden başlayıp başlamayacağını merak ediyorlar. A101 marketin önümüzdeki günlerde buna benzer bir kampanya daha düzenleyebileceği bildiriliyor. Resmi açıklama gelmese de market özellikle online özel kampanya düzenliyor.

DİĞER MARKALARDA DA İNDİRİM YAPILDI

A101 ayçiçek yağı alacak olan müşterilerine özel farklı kampanyalar düzenlemeye başladı. Vera marka yağ için indirime giden firma bunun dışında online özel diğer yağ çeşitlilerinde de fiyatları düşürdü.

a101 yağ d

A101 bu ürünlerin dışında ayrıca ayçiçek yağı dışında mısırözü yağında da fiyat düşürdü.

mısır

Markat 5 litrelik ürünlerin dışında ayrıca 4 litrelik yağlarda da fiyat indirimlerine gitti. Son kampanya ile sırma marka 4 LT ayçiçek yağı 79.95 TL'ye satışa çıkarıldı. Almak isteyenler marketin online alışveriş sitesini ziyaret edebilirler.

a101 yağ

Aldın Aldın kampanyası başlattı. Yağ ihtiyacı olanlar için değerlendirebilecek seçeneklerden bir tanesi de aldın aldın kampanyası oldu. Biryağ 3 litrelik yağ fiyatı düşürüldü.

a101 aldın

ONLİNE NASIL ALIŞVERİŞ YAPILIR?

A101 Marketin resmi satış sitesine erişim sağladıktan sonra almak istediğiniz ürünleri sepete ekleyin ve kredi kartı ile kolay ödeme yapın. Kredi kartı ile yapılacak ödemelerin ardından aldıklarınız adresinize teslim edilecek. A101 150 TL ve üzeri alışiverişlere ücretsiz kargo hizmeti de sunuyor.

SONRAKİ HABER