Acil Nakit İhtiyaçları İçin İş Bankası'na Başvuranlara Hemen Ödeme Yapılıyor! ATM'den Gidip Paranızı Alabilirsiniz!

Türkiye İş Bankası Taksitli Nakit Avans kapsamında acil nakit arayanlara özel oranlarla anında ödeme yapılıyor. Uygun taksit ve faiz oranları ile nakit avans olanakları devam ediyor!

Finans 24.05.2022 - 15:46 24.05.2022 - 15:50

Hiçbir kredi süreci ile uğraşmak zorunda kalmadan, ATM’den bile limitler dahilinde kolayca Taksitli Nakit Avans çekimi yapılmasına imkan sağlanmaktadır. Acil nakit arayışlarında en avantajlı oranlardan yararlanarak nakit avans kullanmak isteyenlere cazip fırsatlar sunulmaya devam ediyor.

İş Bankası’ndan 15 Bin Liraya Kadar Nakit Avans!

Türkiye İş Bankası Taksitli Nakit Avans kapsamında 300 TL’den 15.000 TL’ye kadar olan acil nakit ihtiyaçları için Maximum sahiplerine anında nakit veriyor. ATM’den veya dijital kanalları kullanarak kolayca başvuru yapabileceğiniz nakit avans fırsatı kapsamında herhangi bir kredi süreciyle uğraşmanız da istenmemektedir. Bu sayede kolayca dilediğiniz miktarda nakit avans kullanarak en cazip oranlarla kredi fırsatlarından yararlanmanız mümkündür.

İş Bankası Taksitli Nakit Avans Özellikleri

is-bankasi-emeklilere-odemelere-basladi

İş Bankası Maximum Taksitli Nakit Avans kapsamında avantajlı oranlar sunulmaya devam ediyor. 12 aya kadar taksitlendirme imkanı ve avantajlı faiz oranları ile nakit avans seçenekleri sunulmaya devam ediyor. 5 – 12 ay arası vadelerle taksit fırsatından yararlanarak, 15 bin liraya kadar Maximum ile Taksitli Nakit Avans kullanılabilmektedir.

Örnek hesaplama tablosuna göre 12 ay vadeyle 5.000 TL taksitli nakit avans kullanmak isteyenler için aylık taksit oranı 477,46 TL olarak hesaplanmıştır.  Rahat bir ödeme dönemi ile acil nakit ihtiyacı olanlara en cazip oranlar sunulmaya devam ediyor.

Taksitli Nakit Avans Başvuru Kanalları

Türkiye İş Bankası Taksitli Nakit Avans seçeneklerini kullanmak için İş Bankası ATM’leri başta olmak üzere diğer tüm dijital kanallar ve telefon bankacılığı kanalları da kullanılabilmektedir. ATM’den yapılacak işlemlerde ve nakit avans taleplerinde kullanılabilir limitler dahilinde talep gerçekleştirilmektedir. Acil nakit ihtiyacı olanların, Maximum Kart ile Taksitli Nakit Avans çekerek 12 aya kadar taksitlendirebilmesi sağlanmaktadır. Başvuru kanalları ise şunlardır:

  • İş Bankası ATM’leri
  • İnternet Şubesi
  • Maximum Mobil
  • İşCep
  • İş Bankası Telefon Şubesi

Gelişmelerden Haberdar Olun

@