Acil nakit ihtiyaçlarında HSBC dijital kredi avantajı! 5 adımda ihtiyaç kredisi nasıl çekilir?

Müşterilerini iyi günde de kötü günde de destekleyen HSBC dijital kredi duyurusunu yaptı….

Finans 04.05.2022 - 22:36 04.05.2022 - 22:39 Duygu Dilan Duman

Bankacılık sektöründe adından sık sık söz ettiren özel bankalardan HSBC, ihtiyaç kredisi kampanyalarıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Müşterilerine iyi ve kötü gün fark etmeksizin destek sunan HSBC, her zaman nakit desteği sunarak ihtiyaç anında müşteri memnuniyeti sağlıyor. Daha kaliteli bankacılık hizmeti sunmak isteyen bankalar arasında yer alan HSBC dijital kredi duyurusunu yaptı. Bankanın resmi web sitesi üzerinden yapılan duyuruda HSBC müşterilerine düşük faizli ve 36 ay vadeli dijital kredi teklifi yapıldı.

HSBC müşterileri, acil nakit ihtiyaçlarına hızlı çözüm bulmak istediklerinde kendi kredi notuna göre belirlenen düşük faiz oranlarıyla kredi kullanabiliyor. HSBC dijital kredi başvuruları için banka şubesini ziyaret etmeye gerek kalmadan anında sonuç alınabiliyor. HSBC İnternet Bankacılığı ve Mobil Bankacılık sistemlerini kullanan müşteriler kısa sürede acil nakit ihtiyaçlarını karşılayabiliyor.

5 Adımda HSBC Dijital Kredi Başvurusu

hsbc ihtiyaç kredisi kampanyası 10 bin lira

Geniş bir müşteri kitlesine sahip olan HSBC bankasının kredi kampanyalarına olan ilgi giderek artıyor. HSBC dijital kredi başvuruları şubeye gitmeden yapıldığı için müşterilerden büyük ilgi görüyor. Bunun için HSBC müşterilerinin başvuru bilgilerini kontrol ettikten sonra kredi tutarı, vade, ilk taksit tarihi ve sigorta tercihini belirleyerek başvurularını tamamlaması gerekiyor. Onaylanan başvuru için kredinin aktarılacağı hesabı seçmek ve tercihe bağlı olarak Kredili Hayat Sigortası başvurusu yapmak yeterli oluyor. Tüm bu sürecin sonunda HSBC müşterileri dijital kredi bilgilendirme formu ve sözleşmelerini onayladıktan sonra ihtiyaç kredilerini anında hesaplarında görüyor.

HSBC Dijital Kredi Özellikleri

Acil nakit ihtiyacı olanların büyük ilgi gösterdiği HSBC dijital kredi kampanyasında 2 bin TL ile 50 bin TL arasında kredi başvuruları 36 ay vade seçenekleriyle sunuluyor. Yasal mevzuat gereği tüketici kredilerinde 50 bin TL üzeri tutarlarda maksimum vade sayısı 24 ay olarak işleme alınıyor. Onaylanan HSBC dijital kredi başvurusunu kullanabilmek için şubeye ziyaret etme şartı bulunmuyor. Hesaba geçen kredi her gün 03.00 ile 23.30 saatleri arasında kullanılabiliyor.

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@