Acil Paraya İhtiyacı Olanlara ATM'den Anında Kredi! Üstelik Ayda Sadece 376 Lira Ödemeyle Şartsız Nakit Para

Acil paraya ihtiyacı olanlar için bankalar çeşitli kredi fırsatları sunuyor. ATM'den anında 4 bin lira para çekip aylık 376 lira taksitle ödeme yapabilirsiniz. İşte uygun faiz oranlarıyla anında kredi

Acil Paraya İhtiyacı Olanlara ATM'den Anında Kredi! Üstelik Ayda Sadece 376 Lira Ödemeyle Şartsız Nakit Para

Pek çok vatandaşın ani nakit ihtiyaçlarına karşılık çeşitli çözümler sunulmaya devam ediyor. Bankaların sunduğu kredi kampanyaları çeşitli prosedürleri de içerisinde barındırdığı için acil nakit ihtiyacı olanlar için her zaman en uygun seçenek olmayabiliyor. Pek çok banka küçük nakit ihtiyaçları için yeni kredi kampanyaları hazırladı.

ATM üzerinden verilen acil nakit ihtiyaçları için çeşitli meblağlarda kredi veriliyor. Pek çok banka 4 bin liraya ATM üzerinden anında kredi vereceğini duyurdu. Artık banka şubelerinin yolunu tutmak yerine ATM’ler üzerinden anında başvuru yaparak kredi almak mümkün. Pek çok banka ortaya çıkan rekabet süreci nedeniyle kredi faiz oranlarını düşürdü. Avantajlı kredi faiz oranlarından yararlanmak için 12 ay vadeli şartsız, kefilsiz kredi veriliyor.

İŞ BANKASI AYDA 376 LİRAYLA KREDİ VERECEK

atmden-hızlı-kredi

Türkiye İş Bankası yeni kredi kampanyasını duyurdu. Bu kredi kampanyası ile birlikte artık banka şubelerine gitmeye gerek kalmadan anında kredi çekilebilir. ATM üzerinden tek seferde kredi alınabilir. 4 bin lira nakit çekebileceğiniz bu süreçte banka faiz oranlarını da açıkladı. Aylık acil ihtiyaç kredisi için faiz oranı yüzde 1.60 olarak açıklandı.

Türkiye İş Bankası ATM üzerinden sunmuş olduğu kredi fırsatı ile birlikte 12 ay vade seçeneği sunuyor. Bununla birlikte 4 bin lira faiz oranları hesaba katılarak 12 ay vadenin sonunda 4 bin 537 lira olarak ödenecek. Aylık taksit tutarı ise 376 lira olarak belirlendi.

ATM üzerinden çekilen acil nakit kredilerinde bankaya gitmeye gerek kalmadan onaylanan rakam hesaba anında aktarılarak kullanıma hazır halde sunulmaktadır.