Akbank Az Önce Duyurdu, Başvuru Ekranını Açtı! 3 Gün İçinde Başvur, 5 Bin TL Faizsiz, Masrafsız İhtiyaç Kredisi Çek

Faizsiz ihtiyaç kredisi çekmek isteyenlere masrafsız, kefilsiz, ihtiyaç kredisi fırsatı Akbank'ta! Akbank hoş geldin kredisi 5 bin TL sıfır faizli kredi müjdesi verdi... Akbank faizsiz ihtiyaç kredisi

Finans 20.10.2021 - 11:30 20.10.2021 - 11:35 Gülcan Özer

Merkez Bankası tarafından atılan parasal sıkılaşma adımları sonrasında bankaların kredi faiz oranları adeta uçuşa geçmişti. Ekonomide yaşanan olumsuzluklar, enflasyon rakamlarında yaşanan yükseliş ve ardından gelen zamlar ile ay sonunu getirmekte zorlanan vatandaş, faiz oranlarının da yükselmesi ile köşeye sıkışmıştı. 

Bankaların bu dönemde başlayan görüntülü müşteri edinme rekabeti vatandaşa umut ışığı oldu. Pek çok banka görüntülü müşteri edinme kampanyaları ile büyük fırsatlar sunarken bu müjdelerden biri de Akbank tarafından verildi. Akbank ilk defa ve uzaktan müşterimi edinimi ile müşterisi olan müşterilerine faizsiz ihtiyaç kredisi müjdesi verdi. 

akbank-hoş-geldin-kredisi-ekim-kampanyası

AKBANK HOŞGELDİN KREDİSİ İLE SIFIR FAİZLİ İHTİYAÇ KREDİSİ VERECEK! 

Akbank resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuruda "Kredi başvurusunu yeni müşteri edinimi esnasında “Başlangıç ürünleri sayfasındaki İhtiyaç Kredisi seçeneği ile ” yaparak müşteri olanlar hemen,  “başlangıç ürünleri sayfasındaki ihtiyaç kredisi seçeneği dışındaki seçenekler ile müşteri edinim tamamlayanlar 1 gün sonra Akbank Mobil ve İnternet üzerinden kredi kampanyasından yararlanabilir.

Kurye süreci ile işlemlerini tamamlayacak olan müşteriler, belge işlemleri tamamlandıktan sonra Akbank Mobil'e girerek krediye başvurabilirler" denilerek söz konusu faizsiz ihtiyaç kredisi kampanyasının sadece uzaktan müşteri edinimi aşaması ile ilk kez Akbank müşterisi olan kişiler için geçerli olduğunu açıkladı. 

akbank-faizsiz-kredi-hesaplama

SON DAKİKA KREDİ HABERİ: 3 GÜN İÇİNDE BAŞVURU YAPANA 5.000 TL FAİZSİZ İHTİYAÇ KREDİSİ MÜJDESİ!

Herkesin sadece bir kere yararlanabileceği kampanya kapsamında "Müşteri olduktan sonra 3 gün içinde 0 faizli krediye başvurulabilir" ifadesi ile 3 günlük başvuru süresi tanındı. Kampanyadan yararlanmaya hak kazanan kişiler aylık 416,67 TL taksitle faizsiz ihtiyaç kredisi çekerken aynı zamanda masrafta ödemeyecek. Kredi en fazla 12 ay taksitli olarak verilecek. 

akbank-5-bin-tl-kredi-hesaplama

5 BİN TL KREDİ AYLIK TAKSİT HESAPLAMA İLE NE KADAR FAİZ VE TAKSİT ÖDENİR?

Faizsiz ihtiyaç kredisi kullanan kişilere 12 ay vadeli ödeme imkanı sunulurken aylık taksit ödemesi 416,67 TL olarak gerçekleşecek. Daha uzun vadeli kredi çekmek isteyen kişiler için yüzde 1,92 faiz oranı uygulanırken kredi aylık taksit ödemesi ise 205,87 TL olarak gerçekleşecek. 12 ay vadeli 5 bin TL kredi ödeyen kişiler faiz ödemeyecekleri için toplamda 2 bin 417 liralık faiz ödemesinden kurtulmuş olacaklar.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@