Akbank Müşterileri Otomatik Ödeme Talimatı Verip 100 TL Kazanıyor ! Son Günler, Yetişen Kazanacak

Bankaların Ekim ayına özel fırsatlarını sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. Bu bağlamda Ekim ayını boş geçmek istemeyenlere güzel bir sürprizimiz var.

Finans 29.10.2021 - 21:48 29.10.2021 - 21:48 Serhat Karaman

Akbank kredi kartı kullanıcıları, Axess kredi kartları ile verecekleri talimatlar kapsamında 100 TL’ye varan chip-para kazanabiliyor. 

Ekim ayı sona ermeden önce vereceğiniz her bir talimat, size ek chip-para kazandıracak. 1 talimat vermeniz halinde 15 TL, 2 talimatla 30 TL, 3 talimatla 50 TL, 4 talimatla 75 TL ve 5 talimatla 100 TL chip-para kazanmak için son günleri iyi değerlendirin.

Otomatik Talimatla Para Kazanma Devri Başladı

Akbank otomatik fatura talimatı kampanyasına katılmak için sistemde kayıtlı cep telefonunuzdan ‘’FATURAC’’ yazıp 4566’ya SMS göndermeniz yeterli. Kampanyaya katılım talebi sonrasında talebinizin olumlu karşılandığına dair bir yanıt alacaksınız. Daha sonra ister şubelerden, ister Akbank mobil ve internet bankacılığından ya da 444 25 25 numaralı Akbank iletişim merkezinden otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz.

Otomatik ödemelerinizin sistem tarafından kabul edilebilir nitelikte olması gerekmekte. İster şahsınıza, ister yakınlarınıza ait fatura ödemelerini otomatik ödeme talimatı ile gerçekleştirebilirsiniz. Kampanyadan yararlanabilmek adına ödeme türü olarak kredi kartınızı seçmeniz gerekmekte.

Daha önce hesabınıza ya da kredi kartınıza tanımladığınız otomatik ödeme talimatlarını iptal etmeniz ve tekrar otomatik talimat vermeniz halinde ilgili işlemler kampanyaya dahil edilmeyecektir. Söz konusu kampanya yeni vereceğiniz talimatlar için geçerlidir. Ödül kazandıktan sonra 6 ay içerisinde talimatlarınızı iptal etmemeniz gerekir. Aksi taktirde ödülünüzü harcamış olsanız da iadesi sağlanacaktır.

Tek bir otomatik ödeme talimatı vermeniz halinde sadece 15 TL chip-para kazanabilirsiniz. Ödül miktarınızı artırabilmek adına daha fazla otomatik ödeme talimatı vermeli ve bu talimatları kredi kartınıza bağlamalısınız. 2 fatura talimatı verdiğinizde kazancınız 30 TL’ye çıkar ve vereceğiniz talimat sayısına bağlı olarak kazanacağınız ödül miktarı da artış gösterir. Kampanya 5 adet talimat ile sınırlı olup 5’i aşan talimatlarınız için ekstra ödül kazanamazsınız. Her bir Akbank müşterisinin ilgili kampanyadan elde edeceği chip-para miktarı 100 TL’dir.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@