Akbank'tan Emeklilere 2.500 TL Maaş Promosyonu Ve Faizsiz Para Çekme Müjdesi Geldi!

Akbank tarafından emeklilere 2.500 TL'ye varan maaş promosyonu ve sıfır faizle para çekme müjdesi geldi. işte Akbank'ın emeklilere tanıdığı önemli imkana dair ayrıntılar.

Finans 14.12.2021 - 01:00 14.12.2021 - 01:00 Engin Uzunoğlu

Bankalar emekli müşterilere yönelik yeni kampanyalara devam ediyorlar. Her banka emekli müşterilerinin sayısını arttırabilmek için oldukça cazip imkanlarla kampanyalar düzenliyorlar. Bu bankalar arasına son olarak Akbank girdi. Akbank emekli kampanyasında güncelleme yaparak çok cazip imkanları emeklilerin kullanımına sundu. Akbank emekli kampanyasının avantajları nelerdir?

AKBANK EMEKLİ MAAŞ PROMOSYONU KAMPANYASI

Akbank tarafından yapılan kampanya açıklamasına göre emekli maaş müşterilerine promosyon imkanı verildiği belirtildi. Bu kapsamda maaşlarını Akbank'a taşıyan ve 3 yıl boyunca maaşlarını bir başka bankaya taşımayacaklarına dair taahhüt veren emekli müşterilere promosyon ödemeleri yapılacak.

Hangi emeklilere ne kadar promosyon ödemesi yapılacağına dair sınırlar da açıklandı. Buna göre emekli maaşları 1.500 TL ve altında olan müşterilere 1.750 TL, emekli maaşları 1.500 TL ile 2.500 TL arasında olan emekli müşterilere 2.100 TL ve emekli maaşları 2.500 TL'nin üzerinde olan emekli müşterilere 2.500 YL emekli maaş promosyonu ödemesi yapılacak. Emekli vatandaşlar bu imkandan yararlanabilmek için 31 Aralık 2021 tarihine kadar başvuru yapmaları ve maaşlarını Akbank'a taşımaları gerekiyor. 

FAİZSİZ PARA ÇEKME İMKANI

Akbank tarafından emekli maaş müşterilerine sağlanan bir imkan da faizsiz para çekme fırsatı oldu. Kampanya kapsamında emekli Akbank müşterileri maaşlarının yatacağı günü beklemek zorunda değiller. Müşterilerin emekli maaşları yatmadan 2 gün önce hesaplarından faizsiz olarak para çekip maaşlarını alabilecekler. Emekli maaşları yatınca da müşteriler çektikleri paranın ödemesini yaparak herhangi bir ek ödemeyle karşılaşmıyorlar. Ancak maaş ödemelerinin yapıldığı gün ödeme yapılmazsa o zaman faiz işletilmeye başlatılıyor.

Emeklilerin Akbank'ın bu imkanlarından yararlanabilmeleri için maaşlarını Akbank'tan alıyor olmaları gerekiyor. Maaşlarını Akbank'a taşıyan emekli maaş müşterileri hem maaş promosyonu hem de faizsiz para çekme imkanı elde edebiliyorlar.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@