Akbank'tan İlk Defa Kredi Kartı Alacaklara Rüya Gibi Kampanya! Yaptığınız Harcamanın Yarısı Akbank'tan!

Akbank Aralık ayı kampanyasını duyurdu. Banka Axess ve Wings müşterileri için duyurduğu kampanyasında CHİP Puan müjdesi verdi. Ay sonuna kadar geçerli olacak kampanya detayları haberimizde.

Finans 03.12.2021 - 16:33 03.12.2021 - 16:33 Mustafa Karagöz

Bankalar her ay başında müşterileri için özel kampanyalar düzenlerken Aralık ayına en hızlı giriş yapan bankaların başında Akbank yer aldı. İlk kez Akbank Axess ya da Wings kredi kartı alanlar, yaptıkları harcamanın yarısı kadar chip-para kazanabilecek. Alışveriş tutkunlarının aklını başından alacak bu kampanyayı kaçırmamak için başvurunuzu hemen yapın, ilk harcamanızın yarısı kadar chip-para kazanın.

Kampanya, 1 Aralık 2021 ile 31 Aralık 2021 tarihleri arasında Axess ya da Wings kart alanlar için geçerli. Üstelik başvuru esnasında dijital kullanıma açma seçeneğini işaretlerseniz kartınız elinize ulaşmadan internet harcamalarınızda kullanabilirsiniz. Böylece internet üzerinden alışveriş yapabilmek için kartınızın adresinize ulaşmasını beklemenize gerek olmaz.

500 TL Harcamaya 250 TL Chip-Para Hediye

Axess veya Wings karta ilk defa başvuru yapıp alanlar, 500 TL veya üzeri ilk alışverişlerinde 250 TL chip-para kazanabilecek. Başvurularınızı Akbank şubelerinden, ATM’lerinden, internet ve mobil bankacılık uygulamalarından, Akbank, Axess ve Wings resmi web sitelerinden birini kullanarak kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Akbank kredi kartınızla 500 TL ya da üzeri bir harcama yaptığınızda 250 TL chip-para anında kartınıza yüklenir. İlk harcamanızın 31 Aralık 2021 tarihine kadar gerçekleşmesi gerektiğini unutmayın. Daha önce aktif durumda Axess ya da Wings kartı olanlar kampanyadan yararlanamazken kart başvurusu yapıp henüz kartını açtırmayanlar, 1 Aralık ile 31 Aralık tarihleri arasında kartlarını açtırarak kampanyadan yararlanabilirler. Bu kişiler de diğer başvuru sahipleri gibi harcamalarını 31 Aralık tarihine kadar gerçekleştirmek zorunda. 

Standart Akbank banka kartları ile kredi kartları, ticari kartlar ve Free kart, kampanya kapsamında olmayıp yalnızca Axess ve Wings kart alacak olanlar bu kampanyadan yararlanabilecektir. İptal edilen işlemler için chip-para ödülü kazanılmaz. Harcama sonrasında karta yüklenen chip-para ödülleri ise harcamanın iptali durumunda iade alınır. Tekrar yapılıp iptal edilmeyen 500 TL ve üzeri ilk harcamada ise chip-para ödülü kazanılabilir. 

Kampanyadan yararlanmak için harcamanın karttan yapılması gerekmektedir. BES ve vergi ödemeleri, havale ve EFT gibi para transferleri ile nakit çekimler kampanya kapsamında değildir. Bu kampanyanın bir diğer güzelliği ise ilk defa Axess ya da Wings kart alanların, ilk yıl için kart ücreti ödemeyecek olması. Hem kart ücreti ödememek, hem de harcamanın yarısı kadar chip-para kazanmak için Akbank kredi kartı başvurunuzu hemen yapın, Akbank’ın ayrıcalıklı dünyasına ilk adımınızı bir an önce atın.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@