Akbank’tan Özel Mevduat Faizi ve Chip Para Kampanyası

Akbank müşterilerine hem yüksek özel faizli mevduat oranları hemde chip para kampanyası ile destek sağlıyor. Bankanın iki kampanyasına dair tüm bilinmesi gerekenler şöyle...

Finans 27.11.2021 - 18:28 27.11.2021 - 18:29 Mustafa Karagöz

Akbank’tan müşterilerine özel harika kampanya! Şimdi Akbank mobile uygulamasını indir, hoş geldin kampanyası ile hem sana özel fırsatından yararlan hem de alışverişlerinde chip para kazan!

Mevduat Hesabı Kampanya Detayları

Akbank mobil uygulamasını indirerek, ilk kez Akbanklı olanlara yüksek faiz oranlı vade hesabı açma fırsatı!

Akbank mobile uygulaması üzerinden vadeli hesap açılmasını talep eden müşterilere, kampanya şartlarını sağladıkları takdirde ,5 faizli “hoş geldin” hediyesi! Kampanyadan yararlanabilmek için gereken şartlar:

* Kampanya henüz Akbanklı olmayan müşteriler için geçerlidir. Siz de Akbanklı değilseniz, Akbank mobil uygulamasını indirerek, karşınıza çıkan ilk ekranda “Akbanklı olmak istiyorum” kısmını onaylarsanız, çok kısa bir sürede bankamız bünyesine katılabilirsiniz.

* Akbanklı olduktan sonra ki 45 gün içerisinde yine aynı uygulama üzerinden ya da Akbank internet sitesi üzerinden vadeli hesap açılmalıdır. Açılması talep edilen hesabın 32-35 gün vade aralığında ve 10.000-99.999,00 TL aralığındaki tutarda yer alması gerekir. Bu kurallara uymadan açılmış olan hesaplara, bu kampanyanın faiz oranları yansıtılmaz. Mobil uygulama ya da internet sitesi üzerinden açılmış olan ancak kampanya koşullarını sağlamayan vadeli hesaplara e-internet faizi uygulanır.

* Günlük piyasaya göre faiz oranı değişiklik gösterebilir. Bu neden ile işlem yapmadan önce Akbank mobil ya da internet sitesi üzerinden anlık faiz oranı kontrol edilmelidir.

Kampanyadan Yararlanmak için Kontrol Edilen Hesap Ürünleri

Kampanyanın hoş geldin faizinden yararlanmak isteyenlerin vadeli mevduat hesaplarında bulunan toplam tutarların 10.000 TL’nin altında olması ya da hesap içerisinde yer alan hiçbir birikim ürününden yararlanılmamış olması gerekir. Faiz oranının yansıtılması öncesinde değerlendirilen ürünler:

* WinWin Hesap

* Standart Vadeli Mevduat

* Nar Vadeli Mevduat

* Serbest Hesap

* Birikim Hesapları

* Ara Dönem Ödemeli Hesap 

Kredi Kartı Chip Para Kampanya Detayları

Akbank mobil uygulaması üzerinden ilk kez Axess ya da Wings kredi kartı talebinde bulunan müşteriler her ay 500 TL chip para kazanıyor!
Mobil uygulama üzerinden kredi kartı açılışı yapan müşterilere, her internet alışverişlerinde %20, her işlemlerinde 100 TL chip para kazanma fırsatı! Üstelik kart yanınızda olmasa da olur, mobil uygulama aracılığı ile kart bilgilerinize ulaşarak alışverişlerinizi güven ile yapabilirsiniz!
Kampanyadan yararlanmak için mobil uygulama üzerinden yapılacak kart başvurusunun 1-30 Kasım 2021 tarihleri arasında yapılmış olması gerekmektedir.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@