Akbank'tan Son Dakika Duyurusu! İnternet Alışverişlerinizi 36 Aya Kadar Taksitlendirip, Faizsiz Kredi Alabilirsiniz

Hepsiburada Alışverişlerinizi 36 Aya Kadar Taksitlendirmek İçin Akbank Hizmetinizde ! Birçok Üründe Faizsiz Kredi Fırsatı.

Finans 08.11.2021 - 01:21 08.11.2021 - 01:21 Serhat Karaman

Akbank, alışveriş kredisi portföyünü genişletmek adına en çok tercih edilen online alışveriş servislerinden biri olan Hepsiburada ile anlaştı. Bu anlaşmaya göre Akbank müşterileri Hepsiburada web adresinden ya da mobil uygulama üzerinden yapacakları alışverişlerde 36 ay taksit avantajından yararlanabilecek.

Üstelik bazı ürünlerde taksitlendirme yapılırken vade farkı da uygulanmayacak. Bu muhteşem ötesi kampanyanın tüm detayları haberimizde.

Dijital bankacılığın öncüleri arasında yer alan Akbank, bu özelliğini sürdürmek adına dijital kredi hizmetlerine devam ediyor. Hepsiburada ile gerçekleşen yeni anlaşma ile beraber hesaptan ödeme ya da kredi kullanma yöntemlerini kullanmak mümkün. Bunun için Akbank hesabınızın olması yeterli. Hesabınız yoksa Akbank mobil uygulama üzerinden ya da Akbank şubeleri aracılığı ile anında hesap açtırabilir, Hepsiburada ödemelerinizi ister hesabınızdan, ister kredi kullanarak gerçekleştirebilirsiniz.

Çeşit Çeşit Üründe Vade Farkı Yok

Akbank müşterilerinin en çok sevineceği hususların başında birçok üründe vade farkı olmaması geliyor. Başta cep telefonları olmak üzere çok sayıda ürünü vade farkı ödemeden kredi kullanmak kaydıyla taksitli olarak satın alabiliyorsunuz.

Hepsiburada alışverişlerinizde ödemelerinizi direkt ödeme ile yapabilirsiniz. Akbank internet bankacılığı bilgilerinizi kullanarak herhangi bir masraf ödemeden alışverişinizi yapabilir, bu alışverişler için kredi kartınızı kullanmak zorunda kalmayabilirsiniz. Aynı şekilde yeterli bakiyeniz yoksa, kredi kartınız bulunmuyorsa ya da kredi kartı ile ödeme yapmak istemiyorsanız Akbank kredi ile ödeme seçeneğini kullanarak alışverişlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Hepsiburada, çeşit çeşit ürünü tek bir çatı altında bulabileceğiniz alışveriş platformlarından biri olarak ön plana çıkıyor. Elektronik ürünlerden ev eşyalarına kadar yüzbinlerce ürünü Hepsiburada alışveriş sitesinde veya mobil uygulamasında bulabilirsiniz. Akbank alışveriş kredisi ile 36 aya kadar değişen vade seçenekleri ile ödemelerinizi kolayca yapabilirsiniz. Ayrıca vade farkı bulunan ürünlerin ödemesini yaparak kredinizi 30 gün içerisinde kapatabilirsiniz.

Tüm bu fırsatlardan yararlanmak için ilk olarak Akbank hesabınızı açın ve daha sonra alışverişinizi Hepsiburada üzerinden gerçekleştirin. İster hesabınızdaki para ile ödeme yapmak için Akbank direkt öde seçeneğini kullanın, ister kredi ile ödeme yaparak alışverişlerinizi taksitlendirin.

Akbank ve Hepsiburada işbirliği ile gerçekleştirilen bu kampanya 100.000 stok ürün ile sınırlı, bu yüzden böylesine eşsiz bir fırsattan mahrum kalmak istemiyorsanız elinizi çabuk tutun.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@