Aktifbank'tan Herkese 45 Bin Lira Acil İhtiyaç Kredisi! Kredi Notu Düşük Olanlara da Şartsız Kredi Fırsatı

Acil paraya ihtiyacı olanlar için Aktifbank harekete geçti. 45 bin lira ihtiyaç kredisi kullanmak isteyenler için banka tüm şartları esnetti. Başvuran herkes kredi alabilecek.

Finans 22.09.2021 - 11:55 22.09.2021 - 11:55 Elif İşçi

Çeşitli ihtiyaçlar için zaman zaman acil nakit desteğine ihtiyaç duyabiliriz. Bu süreçte ilk olarak bankaların kapısını çalıyoruz. Ancak her zaman bankalardan olumlu dönüş almak pek mümkün görünmüyor.

Son dönemlerde bankalar müşteri portföyünü genişletmek için harekete geçtiler. Bu dönemde kredi verme şartlarını genişlettikleri öğrenildi. Aktifbank son dönemlerde kredi kampanyaları ile birlikte daha fazla kitleye ulaşmak istediğini gösterdi.

AKTİFBANK 45 BİN LİRA ACİL İHTİYAÇ KREDİSİ VERİYOR!

Maddi açıdan desteğe ihtiyacı olan vatandaşların ihtiyaçlarını gidermeleri için Aktifbank yeni bir ihtiyaç kredisi kampanyası düzenledi. Anında 45 bin lira nakit para verilecek. Her bankanın kredi sistemi farklı olmakla birlikte Aktifbank müşteri kitlesini genişletmek için kredi desteği vereceğini duyurdu.

45 bin liraya kadar olan tüm nakit ihtiyaçlarınıza çözüm bulabileceksiniz. Üstelik 36 ay vadeli kredi ödemelerinde, sıkışanlar ve ödeme planını düzenleyenler için 3 ay ödeme erteleme seçeneği de sunuluyor.

AKTİFBANK KREDİ NOTU DÜŞÜK OLANLARA DA KREDİ VERİYOR!

5 bankadan ihtiyaç kredisi sürprizi

Aktifbank 45 bin lira ihtiyaç kredisi kampanyasında neredeyse başvuran herkese kredi verecek. Aktifbank banka şubeleri ile PTT şubeleri aracılığı ile ödemelerin yapılması bekleniyor.

Banka tarafından yapılan en ilgi çekici açıklama ise kredi notuna bakılmayacak olması oldu. Kredi ödemelerinde vatandaşın kredi notunun düşük olması dikkate alınmayacak. Bu süreçte sadece kredi siciline bakılacak. Daha önce bankalarla avukatlık ve icralık olmuş olan kişilere kredi verilmeyeceği belirtildi.

Başvurular PTT aracılığı ile yapılabileceği gibi, kredi yazarak kimlik numaranız ile 3050 numaralı telefona mesaj atarak da başvuru gerçekleştirilebilecek. Evden çıkmadan hızlıca kredi başvurusu gerçekleştirilebilecek.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@