Albaraka Türk'ten Evleneceklere Faizsiz Düğün Organizasyonu Kredisi!

Albaraka Türk faizsiz düğün organizasyonu kredisi ile düğün masraflarını dert etmeden en mutlu gününüzü doya doya yaşayacaksınız...

Finans 16.11.2021 - 00:00 16.11.2021 - 00:00 Engin Uzunoğlu

Albaraka Türk, düğün yapacak çiftlere düğün organizasyonu kredisi ile faizsiz kredi desteği sunuyor. Kâr payı usulü ile çalışan Albaraka Türk, katılım bankacılığı ilkelerine dayanarak en mutlu gününüzü daha da anlamlı kılmaya kararlı. Düğün organizasyonu finansmanı ile ilgili gerekli detayların tamamı haber içeriğimizde.

Düğünler, evlenen çiftlere mutlulukla stresi bir arada sunmakta. Herkesin hayatında iz bırakan bu organizasyon, artan masraflarla beraber korkulu bir rüyaya da dönebiliyor. Siz de düğün organizasyonunuz için ortaya çıkan masraflarla uğraşmak istemiyor; diğer yandan da bu özel gününüzü faizli kredilerle karşılamak istemiyorsanız Albaraka Türk’ün özel finansman aracıyla tanışın. 

Düğün Salonundan İkramlara Kadar Her Masraf İçin Özel Finansman

Düğün masrafları arasında en büyük masraf hiç kuşkusuz düğün salonu kiralanması ve konuklara sunulan ikramların ayarlanması. Bu planlamaları yaparken Albaraka Türk’ün özel düğün organizasyonu finansmanından yararlanabileceğinizi biliyor muydunuz? Düğün salonlarından teklif almanızın akabinde düğününüzü nerede yapacağınıza karar verdiyseniz masrafları içeren proforma ile birlikte ne yakın Albaraka Türk şubesine giderek kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

Albaraka Türk düğün organizasyonu kredisi başvurusu için Albaraka internet sitesini de kullanabilirsiniz. Başvurunuzun onaylanması halinde proforma sunmak ve işlemlerinizi tamamlamak üzere şubeye gidebilirsiniz. Proforma tutarına göre belirlenecek kredi limiti dahilinde kredinizi kullanabilir, ödemenizi faizli ihtiyaç kredisi çekmeden gerçekleştirebilirsiniz. 

Kullanabileceğiniz düğün organizasyonu finansmanı en fazla proforma bedeli kadar olabilir. Banka, kredi notunuz ve aylık düzenli gelirinize göre proforma tutarının altında kredi tahsisini uygun görebilir. 50.000 TL’ye kadar değişen masraflarınızı 36 aya kadar, daha yüksek tutardaki ihtiyaçlarınızı ise 24 aya kadar taksitlendirebilirsiniz.

Albaraka Türk, katılım bankası olarak hizmet sunduğundan faizli ihtiyaç kredisi vermiyor. Proformada yer alan firmaya doğrudan ödeme yapan Albaraka, borç tahsilini ise müşterisinden kâr payı eklemek kaydı ile taksitler halinde alıyor. Kredi vadesini aylık gelirinize göre dilediğiniz şekilde ayarlama şansına sahipsiniz. Dilerseniz düğün sonrasında elinize geçen toplu para ile krediniz için ara ödeme yapabilir ya da kredinizi vade süresi sona ermeden önce kapatabilirsiniz. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@