Alternatif Bank'tan Faiz Güncellemesi! İşte Yeni Faizle 25 Bin TL İhtiyaç Kredisi Maliyet Hesaplaması

Nakit ihtiyaçları karşısında zor durumda kalan müşterilere yeni bir imkan sunan Alternatif Bank aylık yüzde 1,59 faizle 3 ay ödeme ertelemeli ihtiyaç kredisi veriyor. 

Finans 07.10.2021 - 20:31 07.10.2021 - 20:41 Engin Uzunoğlu

Türkiye'de vatandaşların nakit erişim sorunları son dönemlerde yaygınlaştı. Bundan dolayı da kişisel bütçelere denge getirecek, nakit sıkışıklıklarını ortadan kaldıracak, vatandaşlara nefes aldıracak finansal çözümler yoğun ilgi görmeye başladı. Bu finansal çözümlerin başında da bankalardan ihtiyaç kredisi kullanmak geliyor.

Bankalardan ihtiyaç kredisi kullanan müşteriler nakit problemlertini erteleyebiliyorlar. Bu da ekonomik olarak vatandaşların önünü görmelerini sağlıyor. Bu konuda uygun maliyetli ihtiyaç kredisi kampanyaları ön plana çıkıyor. Bu kredi kampanyalarının birisinin altında da Alternatif Bank imzası var.

ALTERNATİF BANK İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI 

Alternatif Bank tarafından yapılan ihtiyaç kredisi kampanyası açıklaması ile bu kredi ürününün tüm detayları kamuoyu ile paylaşıldı. Buna göre müşterilere uygun maliyetler ve klolay ödeme seçenekleri eşliğinde finansal destek veriliyor. Bu finansal desteği kullanan müşteriler ihtiyaç kredisi çekimleri sırasında yararlanabilecekleri fırsatları araştırıyorlar. 

AYLIK YÜZDE 1,59 KREDİ FAİZİ

Alternatif Bank'ın düzenlediği ihtiyaç kredisi kampanyasının en önemli özelliği kredi faizi oldu. Aylık yüzde 1,59 kreid faizi ile ihtiyaç kredisi veren Alternatif Bank bu konuda son dönemlerde dikkat çeken bankalar arasına ismini yazdırdı. Alternatif Bank'ın ihtiyaç kredisi güncel faizi olan aylık yüzde 1,59 oranındaki faiz şu anda bankalar arasında en avantajlı faizlerden birisi olarak değerlendiriliyor.

3 AY ÖDEME ERTELEME

Alternatif Bank'tan ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen müşterilere uygun faizin yanında ek olarak da 3 ay ödeme erteleme imkanı veriliyor. Ödeme erteleme imkanını tamamen müşteriğlerin tercihlerine bırakılıyor. Tercih etmeyen müşteriler ise erteleme olmadan da ihtiyça kredisi kullanabiliyorlar. Bu konuda inisiyatif tamamen müşterilerin oluyor. 

Alternatif Bank müşterileri ihtiyaç kredisi verirken herhangi bir teminat talep etmiyor. Ancak gerek görülmesi halinde müşterilerden kredileri için kefil istenebiliyor. Ayrıca ihtiyaç kredisi kullanan müşterilere Alternatif Bank tarafından Hayat Sigortası da yaptırılıyor. Hayat Sigortası prim tutarı  kredi kullanan müşterinin yaşına, cinsiyetine ve çekmek istediği kredi tutarına göre değişebiliyor. 

25 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ HESAPLAMA

alternatif bank ihtiyaç kredisi hesaplama

Alternatif Bank'tan ihtiyaç kredisi kullanan müşterilere banka tarafından aylık yüzde 1,59 faiz uygulanıyor. 36 ay vadeli 25 Bin TL ihtiyaç kredisi kullanan müşteriler vade süresince her ay 966 TL kredi taksiti ödüyorlar. Vade sonunda ise toplam kredi maliyeti 34.789 TL oluyor. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@