Alternatif Bank’tan Konut Kredileri İçin Düşürülmüş Faizler! Siz De Hemen Ev Sahibi Olabilirsiniz!

Alternatif Bank’ın uzun vade seçenekli konut kredilerinden yararlanabilirsiniz. %2,53 faiz oranı ile 120 aya kadar vadeli ev kredileri için banka şubelerine başvuru yapabilirsiniz.

Finans 24.04.2022 - 23:42 24.04.2022 - 23:45 Duygu Dilan Duman

Alternatif Bank, uygun faizli ve doğrudan konut kredisi veren bankalar arasında yer alır. İnternet üzerinden yapılan başvurularda konut kredisi başvurusu yanıtları hızlı bir şekilde taraflara iletilir. Gerekli belgeler ile başvuru yapılmasının ardından kısa bir süre içinde kredi kullanımı da gerçekleştirilir.   

Alternatif Bank Konut Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Alternatif Bank konut kredisi başvurusu, yalnızca Alternatif Bank şubeleri üzerinden gerçekleştirilen işlemlerden biridir. Banka, müşterilerinin güvenliği açısından başvurularını online olarak internet üzerinden almaz. Alternatif Bank’tan konut kredisi alabilmek için şubelere başvuru yapılması ve banka görevlilerinden en fazla ne kadar konut kredisi alınabilineceğinin öğrenilmesi gereklidir. Alternatif Bank müşterileri tarafından talep edilen tutarlara göre, kullanabilecekleri konut kredisi limitleri taraflarına aktarılır. Eğer kullanılacak olan kredi tutarı kişilere de uygun ise gerekli olan tüm belgelerin bankaya teslim edilmesinden sonra konut kredisi alım işlemleri tamamlanabilir. Alternatif Bank’ın bünyesinden konut kredisi almak isteyen kişilerden talep ettiği belgeler ise banka tarafından şu şekilde sıralanmıştır:

  • Kimlik fotokopisi
  • Gelir belgesi
  • İkametgah belgesi
  • Konut tapusu
  • Ekspertiz raporu
  • Ayrıca Alternatif Bank, gerekli gördüğü durumlarda kefil talebinde bulunabilir. Kefil istenen müşterilerin kefillerinin de kendileri ile aynı belgeleri bankaya teslim edişleri zorunludur.

Alternatif Bank Konut Kredisi Faiz Oranları Ne Kadar?

Düşük Fiyata Daire Almak İsteyenler Soluğu Alternatif Bank’ta Alıyor! Fiyatlar Düştü

Alternatif Bank konut kredisi faizi, %2,53 olarak belirlenmiştir. Bu faiz oranı, banka üzerinden alınacak tüm kredi tutarları ile beraber tüm vade oranları için de geçerlidir.

Alternatif Bank En Fazla Ne Kadar Konut Kredisi Veriyor?

Alternatif Bank’ın verdiği en yüksek tutarlı konut kredisi, 9.000.000 TL olarak belirlenmiştir. Güncel olarak Türkiye’de hizmet veren bankalar arasında en yüksek tutarı müşterilerine veren Alternatif Bank, konut kredisi almak isteyen müşterilerinin konut ekspertiz raporlarına göre verebileceği tutarı belirler.

Alternatif Bank Konut Kredisi En Uzun Vade Oranı Ne Kadar?

Alternatif Bank’ın konut kredileri için sunmakta olduğu en uzun vade ayı 120 ay olarak belirlenmiştir.

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@