Aralık'ta Emeklilere Bir Maaş Ek Ödeme! Dertlerine Çare Olacak Zam Akbank'ta

Akbank emekli promosyon ödemelerine zam yapıldı. Banka emekliler için 2.500 TL'ye kadar promosyon ödeyeceğini açıkladı. Bankanın güncel promosyon ödeme tablosunda en düşük rakam ise 1.750 TL oldu.

Aralık'ta Emeklilere Bir Maaş Ek Ödeme! Dertlerine Çare Olacak Zam Akbank'ta

Emekli maaş promosyonu ödemelerinde Akbank, bir maaştan daha fazla promosyon ödemesi yapacağını duyurdu. Aralık ayı promosyon ödeme tablosunu ilan eden banka emekli müşterilerine 1.750 TL, 2.100 TL ve 2.500 TL ödeme yapacaklar. Emekli olacaklar ve hali hazırda emekli olup maaş alanlar için sunulan fırsat detayları ile Akbank'ın emekli promosyon kullanım koşulları haberimizde.

BİR MAAŞTAN DAHA FAZLA EK ÖDEME

Akbank emekli müşterisi olacaklara çok yeni bir kampanya başlattığını duyurdu. Daha önceki promosyon ödemelerine zam yapan banka müşterilerine çok daha fazla tutarda ödeme yapacak. Öyle ki Akbank 1.500 TL emekli maaşı alan emekli müşterilerine 1.750 TL ödeme yapacak. Emekliler maaşlarından daha yüksek tutarda promosyon ödemesi almış olacaklar. Maaşı 2.500 TL ve üzerinde olanlar ise tam bir maaş tutarında peşin ödeme almayı hak edecekler.

Bankadan bir maaş tutarı kadar ek ödeme almak isteyenlerin sağlamaları gereken temel koşul ise maaş müşterisi olmak. SGK kapsamında emekli maaşı alan tüm vatandaşlar emekli maaşlarını Akbank'a taşımaları ve 3 yıl boyunca maaşlarını Akbank'tan almaya söz verdiklerinde promosyon ödemesi almaya hak kazanırlar. Banka emeklilerden başka ek koşul talep etmiyor.

akbank promosyon 2 6 aralık

MAAŞA GÖRE ÖDENECEK RAKAMLAR 1.750 TL, 2.100 TL VE 2.500 TL

Akbank; Sosyal Güvenlik Kurumu'ndan aylık 14.999 TL'ye kadar emekli maaşı alan tüm herkese maaşlarını Akbank'a taşımaları durumunda 1.750 TL peşin promosyon ödemesi yapacak.

Maaşı 1.500 TL'den daha fazla olan ancak 2.500 TL'den daha düşük olan emekliler, Akbank'a maaş taşımaları durumunda ise tek seferde 2.100 TL promosyon ödemesi alabilecekler.

Maaşı 2.500 TL'den fazla olan tüm emekliler maaşlarını Akbank'a taşımaları durumunda banka emeklilerin hesabına 2.500 TL promosyon ödemesi yapacak.

Maaş Tablosuna Göre Promosyon Tutarı

akbank promosyon 6 aralık

MAAŞINI TAŞIYANLARA DÜŞÜK FAİZLİ KREDİ

Akbank maaşını Akbank'a taşıyan müşterilerine ayrıca ek bankacılık işlemleri sunuyor. Emekli maaşı müşterilerine düşük faizli ihtiya, konut kredisi ile şubeler üzerindeki bankacılık işlemlerinde öncelik hakkı sağlanıyor. Bunların dışında maaşların 2 gün önceden çekilme imkanı, ATM'ler üzerinden emeklilik menüsünden ek işlemler ücretsiz EFT ve havale olanakları sağlıyor.

BAŞVURUDA BULUNMAK İÇİN

Emekliler maaşlarını Akbank'a taşımak istediklerinde Şubeye gitmeye gerek kalmadan Akbank Mobil ve İnternet veya Müşteri İletişim Merkezi aracılığıyla maaşlarını kolayca Akbank’a taşıyabilir ve promosyon başvurusunda bulunabilirler.

SONRAKİ HABER