Asgari ücretlilere faizsiz ihtiyaç kredisi! Üç banka kapılarını yeni müşterilerine açtı

Asgari ücretle çalışanlar için 3 banka faizsiz ihtiyaç kredisi veriyor. Akbank, Garanti BBVA ve Yapı Kredi Bankası tarafından verilen ihtiyaç kredisi paketlerine ilişkin özellikler ve taksit tutarları

Finans 14.04.2022 - 10:39 14.04.2022 - 10:39 Mustafa Karagöz

Emlak365.com - İhtiyaç kredisi kullanacaklar için faiz oranları en önemli etmen konumunda. Bayram öncesi dönemde en uygun faiz oranını arayanlar ise ilk olarak bankaların faizsiz kredi kampanyalarını araştırıyorlar. Asgari ücretliler, memurlar, emekliler ve esnaflar için faizsiz kredi veren bankaların olup olmadığı merak edilirken 3 banka bu alanda öne çıkıyor. 

ASGARİ ÜCRETLİ, MEMUR, EMEKLİ VE ESNAFLARA FAİZSİZ İHTİYAÇ KREDİSİ

Asgari ücretle çalışan vatandaşlar, memurlar, emekliler ve esnaflar için geçerli olan ve faizsiz kullanılabilecek 3 ayrı kredi paketi bulunuyor. Bu kredi paketlerinden iki tanesi tüm özellikleri ile yanı olurken bir tanesi limit tutarıyla diğerinin önüne geçiyor. İşte Nisan ayı içerisinde başvuru yapabileceğiniz faizsiz kredi paketleri ve bankaların talep ettiği koşullar.

3 bankanın kredi paketinde ortak olan başvuru şartı

Üç bankanın tamamı müşterilerine faizsiz ve masrafsız kredi veriyor. Bir nevi müşterilerine borç para veren bankalar geri ödemeleri de aynı tutarda alıyor. Akbank Garanti ve Yapı Kredi Bankası tarafından sağlanan bu kredi kampayalarında ortak olan koşul ise ilk defa müşteri olmak. Yeni bu üç banka ile daha önce hiç çalışmayanlar hiç hesap açmayanlar bankalara mobil uygulama üzerinden müşteri olma başvurusu yaptıklarında kredi başvuru yapabilirler. 

Hangi banka hangi özellikle kredi veriyor

Akbank 12 ay vade ile yüzde 0 faiz oranıyla 7.500 TL ihtiyaç kredisi veriyor. 

Garanti BBVA 12 ay vade ile yüzde 0 faiz oranıyla 5.000 TL ihtiyaç kredisi veriyor. 

Yapı Kredi Bankası 12 ay vade ile yüzde 0 faiz oranıyla 5.000 TL ihtiyaç kredisi veriyor. 

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@