Ayda 1.000 TL Taksitle İş Bankası Ne Kadar Konut Kredisi Veriyor?

En avantajlı konut kredisi kampanyalarından birisini veren İş Bankası'ndan ayda 1.000 TL taksit ödeyerek toplam ne kadar konut kredisi çekilebilir? 

Finans 14.10.2021 - 00:05 14.10.2021 - 00:09 Engin Uzunoğlu

Konut kredisi kullanmak isteyen vatandaşlara bankalar tarafından uygun maliyetler ise finansman desteği veriliyor. Her banka ayrı mali şartlarla bu kredi imkanını müşterilerine sağlıyorlar. Düşük faizle konut kredisi veren bankalar arasında bulunan İş Bankası da oldukça uygun maliyetlerle müşterilerinin ev sahibi olmalarına yardımcı oluyor. 

İŞ BANKASI KONUT KREDİSİ KAMPANYASI 

İş Bankası konut kredisi kampanyası ile fark yaratan bankalar arasında yerini aldı. Düşük faizle konut kredisi veren az sayıda bankadan birisi olan İş Bankası müşterilerinin hayallerini kurdukları evleri satınj almaları için aradıkları finans desteğinde bulunuyor. Üstelik çeşitli avantajlar eşliğinde bu konut kredisi imkanından yararlanılabiliyor. 

İŞ BANKASI KONUT KREDİSİ AYLIK FAİZİ YÜZDE KAÇ?

İş bankası mkonut kredisi aylık faiz oranı en çok araştırılan konular arasında yer alıyor. Konut kredisi kullanmak isteyenler en uygun maliyetlerden birisini İş Bankası'nda bulabiliyorlar. Bu kapsamda İş Bankası müşterileri aylık yüzde 1,38 faizle konut kredisi çekebiliyorlar. Standart konut kredisi kampanyaları değerlendirildiğinde bu faiz oranının oldukça makul olduğu görülüyor. Sadece 3 banka aylık yüzde 1,37 faizle konut kredisi veriyor. Bu açıdan İş Bankası'nın konut kredisi kampanyası en maliyetsiz kampanyalardan birisi oluyor. 

İŞ BANKASI KONUT KREDİSİ FIRSATLARI NELERDİR?

İş Bankası'ndan konut kredisi kullanan müşterilere banka tarafından bazı fırsatlar da veriliyor. Öncelikle kullanılan konut kredilerinin geri ödemeleri 120 ay gibi oldukça uzun vadeye yayılabiliyor. Çekilen konut kredisi 10 yıllık vadeye bölünerek düşük taksitler şeklinde ödenebiliyor. 

İş Bankası konut kredisi kampanyası kapsamında müşterilere sağlanan bir diğer imkan da ödemelerin kişisel bütçelere göre planlanabilmesi oluyor. Tamamen müşteri inisiyatifine göre konut kredisi geri ödemeleri ayda bir, iki ayda bir, üç ayda bir veya daha geniş aralıklarla yapılabiliyor. Bu şekilde müşteriler bütçelerine aşırı bir yük bindirmeden konut kredisi taksitlerini ödeyebilme imkanı elde etmiş oluyorlar. 

1.000 TL TAKSİTLE NE KADAR KONUT KREDİSİ ÇEKİLİR?

iş bankası 1000 tl taksitli konut kredisi hesaplama

İş Bankası'ndan konut kredisi kullananlara banka tarafından aylık yüzde 1,38 kredi faizi uygulanıyor. Ayda 1.000 TL gibi bir taksit tutarı ile müşteriler 120 ay vadeli 58 Bin TL konut kredisi kullanabiliyorlar. Bu krinin toplam maliyeti ise 120 Bin TL oluyor. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@