Aylık Düşük Taksitle Nakde Sıkışana 30 Bin Lira İhtiyaç Kredisi! QNB Finans Tanışma Kredisi Oranlarını Duyurdu!

Aylık düşük taksit ödeyerek tüm ihtiyaçlarınız için avantajlı kredi oranlarından hemen yararlanmaya başlayabilirsiniz. QNB Finansbank Tanışma Kredisi duyuruldu!

Finans 19.05.2022 - 10:15 19.05.2022 - 10:17

QNB Finansbank tarafından avantajlı oranlarla kredi desteği sağlanması hedefleniyor. Tanışma Kredisi kapsamında aylık düşük faiz oranlarından yaralanarak vatandaşların dilediği miktarda krediyi anında kolayca çekmesi sağlanıyor. Size özel avantajlardan yararlanarak ihtiyaç kredisi fırsatından yararlanabilir ve en uygun oranlarla kredi taksit ödemlerinizi hemen yapmaya başlayabilirsiniz.

QNB Finansbank Tanışma Kredisi Faiz Oranları

Tanışma Kredisi kapsamında QNB Finansbank’ın yeni müşterilerine cazip oranlar sunuluyor. 36 aya varan vade seçenekleri ve yüzde 1,89 faiz oranları ile nakde ihtiyacı olanların kolayca kredi kullanması sağlanacak. QNB Mobil üzerinden, web sitesinden veya doğrudan banka şubelerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunarak en özel avantajlardan yararlanabilirsiniz.

Kredi tutarına ve vade sayısına göre farklı oranlar ve şartlar sunulabilir. QNB Finansbank ihtiyaç kredileri kapsamında Tanışma Kredisi başta olmak üzere, kolay ödemeli, borç transferi, doğum günü, 3 ay ödemesiz ihtiyaç kredisi gibi herkes için uygun kredi seçenekleri de sunulmaya devam ediyor. En uygun oranlarla QNB Finansbank ihtiyaç kredilerinden hemen yararlanabilirsiniz.

QNB Finansbank 30 Bin Lira İhtiyaç Kredisi Hesaplama

finansbank-taşıt-kredisi

QNB Finansbank Tanışma Kredisi kapsamında acil nakde ihtiyacı olanlara en uygun oranları sunmaya devam ediyor. 30.000 TL kredi için aylık en düşük taksit oranları ile vatandaşların birçok farklı ihtiyacına yanıt bulması sağlanacak. 30.000 TL kredi için 36 ay vade ve yüzde 1,89 faiz oranları ile aylık 1.228,24 TL taksit ödemesi yaparak birçok farklı ihtiyacınızın karşılamasını sağlayabilirsiniz. Üstelik her kesimden vatandaşların yararlanabileceği özel kredi seçenekleri ile ihtiyaç kredisi fırsatlarından nakde sıkıştığınız her an faydalanabilirsiniz.

QNB Finansbank İhtiyaç Kredisi Başvurusu

QNB Finansbank İhtiyaç Kredisine hızlı başvuru kanallarını kullanarak başvurularınızı iletmeniz mümkündür. ‘’Hemen Başvur’’ butonu ile web sitesinden veya mobil üzerinden başvurularınızı yapabilirsiniz. Ayrıca 7/24 ihtiyaç kredisi başvurusu yapmanızı sağlayacak QNB Finansbank Alo Kredi hattını arayarak da başvuruların tamamlanması mümkündür.  

Gelişmelerden Haberdar Olun

@