Bahar Rallisi Geliyor Pozisyon Alın Uyarısı Yapan Analist Bitcoin'in 60 Bin Dolar Olacağı Tarihi Açıkladı!

Kripto para piyasaları için bahar rallisi iddiasında bulunan ünlü analist Nicholas Merten, Bitcoin’in 60 Bin Dolar olacağı tarihi açıkladı. 

Finans 23.03.2022 - 01:30 23.03.2022 - 01:30 Engin Uzunoğlu

Kripto para piyasalarında varlıklarını değerlendiren yatırımcılar için 2022 yılı kabus gibi geçmeye devam ediyor. Beklenen kazançların çok uzağında kalan yatırımcılar kripto para piyasalarında yeni bir ralli umudunu zayıf olsa da taşıyorlar. Bir yandan kripto paraların dünya finans piyasalarına kendilerini kabul ettirmede yaşadığı sıkıntılar diğer yandan ise savaş ortamı oldukça negatif fiyatlamanın kapısını aralıyor. Kripto para piyasası analistlerinden Nicholas Merten ise yaptığı son değerlendirmeyle adeta ezberleri bozdu. 

BİTCOİN NE ZAMAN 60 BİN DOLAR OLACAK?

Başta Bitcoin olmak üzere altcoin projelerinin de artık bahar rallisine başlamaya hazırlandıklarını iddia eden Nicholas Merten, “Kripto paralar için artık bahar rallisi oldukça yaklaştı. Hatta benim buna inancım giderek güçleniyor. Beklentilerim gerçekleşirse Nisan ayında Bitcoin’in yeniden 60 bin Dolar seviyesine çıkacağını göreceğiz. Bunun adı da bahar rallisi olacaktır.” dedi.

BAHAR RALLİSİ ANALİZİ

Bahar rallisinin sadece Bitcoin’i etkilemeyeceğini söyleyen Nicholas Merten, “Bu ralliye bahar rallisi diyorum. Çünkü daha öncekiler gibi Bitcoin rallisi olmayacak. Altcoin projeleri de oldukça değer kazanacak. Kripto paralara yatırım yapmanın ne kadar kıymetli olduğunu tüm dünya finans piyasaları bir defa daha görecek.” ifadelerini kullandı.

ALTCOİN PROJELERİ ROKET OLUP FIRLAYACAK

Altcoin projelerinde fiyat yükselişlerine dair işaretlerin alınmaya başlandığını belirten Nicholas Merten, “Altcoin projeleri artık daha önceki dönemlerde olduğu gibi Bitcoin’in yanında figüran rolü üstlenmeyecekler. Piyasaya baktığımızda çok sayıda altcoinde günlük yüzde 10 ile yüzde 20 arasında değer kazanımı yaşandığını görüyoruz. Üstelik bu sadece bir gün için geçerli olan bir durum olmuyor. Piyasa aktörleri altcoinler için pozisyon alıyorlar. Bu da piyasanın yükseleceğini bize gösteriyor. Bahar rallisi ile bu analizimin doğru olduğu ortaya çıkacaktır. Bunun ispatlanması için çok fazla bir süre beklememize gerek kalmayacak.” şeklinde belirtti.

Not: Buradaki tüm değerlendirmeler ilgili kişinin analizlerinden ibarettir. Kazanç garentisi olmadığı gibi bu yorumlarla yatırım yapmak kayıplara neden olabilir. Haberimizde kesinlikle yatırım tavsiyesi verilmemiştir.

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@