Bakmadan İhtiyaç Kredisi Çekmeyin! Nakit Para Arayanlara Bankaların 24 28 Şubat Kampanyaları

Savaş gerilimi ve diğer olumsuz durumlar gölgesinden kurtulmak isteyenler nakit desteğine ihtiyaç duyuyorlar. Bu dönemde bankaların bazı kampanyaları var. Düşük hatta sıfır maliyetli krediler mevcut.

Finans 24.02.2022 - 10:05 24.02.2022 - 10:05 Mustafa Karagöz

Rusya'nın savaş başlatması, piyasalarda oluşan tedirgin hava ve diğer etmenler ile birlikte nakit desteği ihtiyaçları arttı. 

24 ile 28 Şubat tarihleri arasında nakit desteği ihtiyaçlarını karşılamak isteyenler için ise bankaların kampanyaları bulunuyor. Özellikle iki bankanın sıfır maliyetli ihtiyaç kredisi kampanyası var. 

BANKALARDAN NAKİT DESTEĞİ

İhtiyaç kredisi faiz oranları devlet bankalarında özel şartların sağlanması koşulu ile yüzde 1.55 bandından başlıyor. Özel bankalardan kredi kullanacaklar için ise kredi risk puanın uygunluğuna göre yüzde 1.59'dan başlayan seçenekler bulunuyor. Tüm bu fırsatların dışında iki bankanın yüzde 0 ve yüzde 0.99 faizli kredileri de var. Hem kampanyalı hem kampanyasız kredi seçeneklerinde müşterilerin değerlendirebileceği o teklifler. 

Yüzde 0 ve 0.99 Faizli Destekler

İhtiyaç kredisi kullanacaklar için İNG Bank'ın 5.000 kişiyle sınırlı bir kampanyası bulunuyor. Bu kampanya ile müşteriler yüzde 0 faiz oranıyla 5.000 TL ve yüzde 0.99 faiz oranıyla 10.000 TL kredi çekecekler.

Kampanyadan yararlanmak isteyenler İNG Bank'ın resmi web sitesinden başvuruda bulunacaklar. Kampanya 28 şubat tarihine kadar geçerli. 

Bir diğer nakit desteği kampanyası da Akbank'tan. İlk defa Akbank müşterisi olacaklar için banka müşterilerine yüzde 0.99 faiz oranıyla 10.000 TL kredi sağlayacağını açıkladı. Tek koşul daha önce Akbank ile çalışmamış olmak ve online başvuru yapmak. Kredi paketinin kullanım detayları ve başvuru aşamasında takip edilecek detaylar bankanın web sitesinden ilan edildi. 

KAMPANYASIZ HERKES İÇİN GEÇERLİ TEKİFLER

Devlet bankaları bu dönemde müşterilerine yüzde 1.55'ten başlayan faiz oranlarıyla ihtiyaç kredisi sağlıyorlar. Ziraat Bankası emekli maaş müşterilerine, kamu kurumlarında ve özel sektörde çalışan müşterilerine ayrı ve herkes için geçerli paketinde ayrı faiz oranları sunuyor. Kredi limitine göre de faiz oranları şekilleniyor. 

Bankanın güncel faiz oranları yüzde 1.55, yüzde 1.63, yüzde 1.71 ve yüzde 1.93 olarak açıklandı. 

Özel bankalarda da yine İNG Bank ön planda yer alıyor. Banka müşterisi olsun olmasın herkes için geçerli kampanyasıyla 1.59'dan başlayan faizlerle kredi verecek. Bu faiz oranının geçerli olması için müşterilerin kredi risk puanlarının 1850 yani en güvenilir grupta yer alması gerekiyor. 

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@