Banka Banka İhtiyaç Kredisi Güncel Faizleri Ve 20 Bin TL İhtiyaç Kredisi Taksit Hesaplama Tabloları

İhtiyaç kredisi kullanmak isteyenler bankaların güncel kredi faizlerini merak ediyorlar. İşte banka banka ihtiyaç kredisi faiz oranları ve 20 Bin TL ihtiyaç kredisi taksit hesaplama tabloları...

Banka Banka İhtiyaç Kredisi Güncel Faizleri Ve 20 Bin TL İhtiyaç Kredisi Taksit Hesaplama Tabloları

Türkiye'de nakit sıkışıklığı vatandaşların önemli bir kısmının ekonomik sorunu olmaya devam ediyor. Bu nakit sıkışlıkları da bankalardan kullanılan ihtiyaç kredileri ile bir miktar ötelenebiliyor. Borçlarını ertelemek ve zaman kazanmak isteyen vatandaşlar ihtiyaç kredisi çekerek bunu elde edebiliyorlar. Ancak bu ihtiyaç kredisi kullanımında yüksek maliyet de tercih edilen bir durum değil.

BANKA BANKA İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYALARI

Bankaların ihtiyaç kredisi kampanyalarını mercek altına alan vatandaşlar kendilerine en uygun maliyetler ve şartlarda ihtiyaç kredisi veren bankaları araştırıyorlar. Hem kamu bankaları hem de bazı özel bankalar vatandaşlara oldukça avantajlı imkanlar eşliğinde ihtiyaç kredisi verebiliyorlar. Peki şu anda hangi banka yüzde kaç faizle ihtiyaç kredisi veriyor. İşte banka banka ihtiyaç kredisi faizleri ve 20 Bin TL ihtiyaç kredisi taksit hesaplama tabloları...

KAMU BANKALARI İHTİYAÇ KREDİSİ GÜNCEL FAİZLERİ

Kamu bankaları vatandaşların yanında olmak için düşük maliyetli ihtiyaç kredisi vermeye devam ediyorlar. Vakıfbank aylık yüzde 1,55 faizle, Ziraat Bankası aylık yüzde 1,59 faizle ve Halkbank da aylık yüzde 1,63 faizle müşterilerine ihtiyaç kredisi veriyorlar.

kamu bankaları ihtiyaç kredisi faiz tablosu

36 ay vadeli 20 Bin TL ihtiyaç kredisi çeken müşteriler Vakıfbank'a aylık 767 TL, Ziraat Bankası'na aylık 773 TL ve Halkbank'a da aylık 779 TL kredi taksiti ödüyorlar. Bu şartlarda kullanılan 20 Bin TL ihtiyaç kredisinin toplam maliyeti ise Vakıfbank'ta 27.720 TL, Ziraat Bankası'nda 27.936 TL ve Halkbank'ta 28.152 TL olmaktadır.

ÖZEL BANKALAR İHTİYAÇ KREDİSİ GÜNCEL FAİZLERİ

Özel bankaların bazıları da müşterilerine uygun faizlerle ihtiyaç kredisi veriyorlar. Bu kapsamda ING Bank yeni müşterilere sağladığı aylık yüzde 1,35 faizle ihtiyaç kredisi imkanı ile dikkatleri çekiyor. Ayrıca QNB Finansbank da müşterilere aylık yüzde 1,39 faizle ihtiyaç kredisi vererek en düşük maliyetli nakit desteği sağlamaya devam ediyor.

özel bankalar ihtiyaç kredisi faiz tablosu

Avantajlı faiz oranları ile ihtiyaç kredisi veren özel bankalar arasında Aktifbank ve İş Bankası da bulunuyor. Bankalardan alınan bilgilere göre Aktifbank aylık yüzde 1,59 faizle ve İş Bankası da aylık yüzde 1,60 faizle ihtiyaç kredisi veriyor.

özel bankalar ihtiyaç kredisi faiz tablosu 2

36 ay vadeli 20 Bin TL ihtiyaç kredisi kullanan müşteriler ING Bank'a aylık 738 TL, QNB Finansbank'a aylık 743 TL, Aktifbank'a aylık 773 TL ve İş Bankası'na aylık 775 TL kredi taksiti ödüyorlar.