Bankada Parası Olana Ziraat Bankası Mevduat Faiz Oranları Yükseldi!

Ziraat Bankası dinamik hesap ile vadeli mevduat hesabı açmak isteyenlere yüksek faiz müjdesi verdi. Ziraat Bankası 32 günlük vadeli mevduat faiz oranı ne kadar Eylül 2021?

Finans 12.09.2021 - 12:28 12.09.2021 - 12:30 Gülcan Özer

Bankada parası olanlara güzel haber geldi! Bankaların vadeli mevduat hesabı faiz oranları yükselirken devlet bankası olması nedeni ile vatandaşın daha fazla güvendiği Ziraat Bankası da dinamik hesap ile müşterilerine daha fazla faiz kazanma imkanı sundu. 

Ziraat Bankası dinamik hesap ile normal vadeli mevduat hesabı faiz oranı için uyguladığı yüzde 17 rakamına ek olarak yüzde 1 faiz oranı vereceğini duyurdu. En yüksek mevduat faiz oranı için aranılan şartlar neler, dinamik hesap nedir, nasıl açılır?

ZİRAAT BANKASI DİNAMİK HESAP NEDİR?

Ziraat Bankası tarafından uzaktan edinim ile müşteri olan kişilere ya da kredi kartı ile harcama sözü veren müşterilerine yönelik olarak başlatılan kampanyaya Dinamik Hesap adı verilmektedir. Söz konusu kampanya kapsamında Ziraat Mobil aracılığı ile Ziraat Bankası müşterisi olan kişilere ya da 30 Eylül 2021 tarihine kadar kredi kartından 4 bin lira ve daha üzeri tutarlı alışveriş yapan kişilere yüzde 1 ek faiz verilecektir. 

Ziraat Bankası vadeli mevduat hesabı faiz oranı yüzde 17 olarak uygulanırken düzenlenen kampanyadan yararlanarak yukarıda yer alan 2 şarttan birini yerine getiren kişilere yüzde 1 dinamik faiz verilmekte olup böylelikle yüzde 18 faiz oranı ile mevduat hesabı yatırımı yapılmasına olanak sağlanmaktadır. 

ZİRAAT-BANKASI-DİNAMİK-HESAP

TÜRK LİRASI TL VADELİ HESAP AÇAN KİŞİLERE YÜKSEK MEVDUAT FAİZİ VERİLECEK! 

Düzenlenen kampanyadan sadece TL vadeli mevduat hesabı açacak olan kişiler yararlanabilecek. 30 Haziran 2021 tarihi itibari ile başlatılan kampanya 30 Eylül 2021 tarihine kadar devam edecek. Bu tarihe kadar vadeli mevduat hesabı açan kişiler yüzde 1 ek faiz kazanma hakkı elde edecek. 

Ziraat  Bankası hesabı olan kişiler vadeli mevduat açma işlemlerini şubelere giderek yapmak yerine Ziraat Bankası mobil şube üzerinden ya da internet şubesi üzerinden yapmaları halinde ek faiz elde edecekler. Ziraat Bankası müşterisi olan kişiler ise Ziraat Bankası kredi kartı için aylık en az 4 bin liralık harcama sözünü yerine getirdikleri takdirde ek faiz kazanacaklar. Şu anda 32 günlük en yüksek faiz veren banka yüzde 20 oranı ile ING Bank turuncu hesap ve Alternatif Bank Vov + Hesap olarak öne çıkıyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@