Bankalar Çıldırdı! Kredi Kartı Para Basacak, Kart AIan 900 TL Bedava Hediye Chip Para Kazanacak

Bankaların kredi kartı kampanyaları Ekim 2021 dönemi ile beraber alev aldı. QNB Finansbank Card Finans, Akbank Axess, Yapı Kredi World Card, İş Bankası maksimum kredi kartı Ekim kampanyaları!

Finans 12.10.2021 - 09:56 12.10.2021 - 09:56 Gülcan Özer

Ekim ayına özel kredi kartı kampanyaları peş peşe açıklandı. Başlatılan kampanyalar kapsamında cebinde kredi kartı olanlara ve yeni kredi kartı başvurusu yapmak isteyen kişilere birbirinden cazip fırsatlar sunuldu. Özellikle de yeni kredi kartı almak isteyen kişilere sunulan hediye chip para kampanyası ile sunulan 900 TL hediye para kampanyası büyük yankı uyandırdı. 

Türkiye'nin en büyük kredi kartı platformları arasında gösterilen Akbank Axess kredi kartı kadar QNB Finansbank tarafından kullanıma sunulan Card Finans kredi kartı için de 300 TL hediye para kazanma imkanı büyük yankı uyandırdı. Kredi kartı olanlar yaşadı, kredi kartında bedava para kazanma dönemi resmen başladı. 

KREDİ KARTLARI PARA BASACAK! CEBİNDE KREDİ KARTI OLANLAR YAŞADI...

Farklı bankalar tarafından başlatılan çok sayıda kampanyada cebinde kredi kartı olanlara hem alışverişten bol bol bedava para kazanma hem de ilk kez kredi kartı alanlara bedava hediye para kazanma fırsatı sunuldu. 

axess-kredi-kartı-900-tl

AXESS EKİM 2021 KAMPANYALARI! 900 TL CHİP PARA KAZANMA ŞARTLARI NELER?

Türkiye'nin en büyük özel bankaları arasında yer alan Akbank müşterilerine farklı pek çok seçenek sunarken ilk kez cebe inen Axess'e başvuranlar internet alışverişlerinde yüzde 10, ayda 75 TL, yılda toplam 900 TL’ye varan Chip para vereceğini duyurdu. 31 Ekim 2021 tarihine kadar devam eden kampanya kapsamında ilk kez Axess veya Wings asıl kredi kartı başvurusu yapan kişiler için geçerli olacak. 

Akbank Mobil uygulaması içinden "Akbanklı Olmak İstiyorum" butonuna tıklayıp, bilgilerini girdikten sonra, “Kredi Kartı” ürününü sepete ekleyen kişiler ardından müşteri iletişim merkezi üzerinden yüz yüze görüşme yapara kredi kartlarını alarak kampanya kapsamında 900 TL para kazanabilecek. 

card-finans-300-tl

CARD FİNANS KREDİ KARTI KAMPANYASI İLE 300 TL HEDİYE PARA VERİLİYOR! 

Bir diğer kredi kartı kampanyası duyurusu yapan banka ise Finansbank olarak öne çıktı. 31 Ekim 2021 tarihine kadar geçerli olan kampanyada QNB Mobil’den görüntülü görüşme ile kredi kartı alana kişilere, CardFinans ile harcama sözü vererek yapacağınız alışverişinizi 300TL’ye varan hediye para kazanma fırsatı sunuldu. 

world-kampanya

YAPI KREDİ BANKASI WORLD KREDİ KARTI 75 TL WORLDPUAN HEDİYE KAMPANYASI NEDİR?

World Kredi kartı olan kişilere yönelik olarak düzenlenen kampanya da ise kredi kartı olan ve arkadaşını Yapı Kredi kartı almaya davet eden kişilere toplammda 75 TL hediye para puan kazanma imkanı sunuldu.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@