Bankalar yarışıyor vatandaş kazançlı çıkıyor! Bu bankalardan ilk kez hesap açanlara büyük fırsat

Bankalar arasında yoğun rekabet yaşanırken, bu süreçte vatandaş kazanmaya devam ediyor. İşte bankaların güncel kampanyaları…

Finans 03.05.2022 - 18:07 03.05.2022 - 18:10 Duygu Dilan Duman

Son dönemde ekonominin giderek zorlayıcı hale gelmesi vatandaşları kara kara düşündürüyor. Acil nakit ihtiyacı olan kişiler, nakit desteği alabilmek için bankaların sunduğu kampanyaları yakından takip ediyor. Bankalar ise bu süreçte en avantajlı kampanyayı geliştirerek hem müşterilerini memnun etmeyi hem de yeni müşteriler kazanmayı hedefliyor. Yeni dönemde bankaların açıkladığı ve vatandaşların büyük ilgi gösterdiği cazip kampanyalardan bazılarını sizler için hazırladık.

Akbank Hoş Geldin Faizli Mevduat Hesabı

Türk lirası cinsinden birikimleri olan vatandaşlar için cazip fırsatlar sunan bankalar arasında Akbank da yer alıyor. Akbank, ilk defa banka müşterisi olup mevduat hesabı açmak isteyenlere özel 32 gün vadeli mevduat hesabında yüksek faiz getirisi sunuyor. Akbank tüm yeni müşterilerine hoş geldin faizi vererek birikimlerini en iyi şekilde değerlendirmek isteyenlere avantajlı kazanç fırsatları sağlıyor.

TEB Otomatik Fatura Ödeme Talimatı Desteği

TEB-müşterisi-olanlara-bayram!-4.500-liralık-bonus-para-dağıtacak

Türkiye Ekonomi Bankası (TEB), müşteri sayısını artırmak için hayata geçirdiği kampanyasında hoş geldin hediyesini duyurdu. Bu kapsamda bankanın resmi web sitesi üzerinden yapılan açıklamada, Sodexo kullanıcıları, Sodexo Club üzerinden alacakları davet kodu ile CEPTETEB’e kayıt olunca fatura iadesi alabilecek. CEPTETEB’e ilk defa kayıt olan müşteriler faturaları için otomatik fatura ödeme talimatı vermeleri halinde ayda 50 TL, toplamda ise 150 TL para iadesi alacak. Bu kampanyanın detayları bankanın resmi web sitesi üzerinden paylaşıldı.

Yapı Kredi Mobil Faizsiz Nakit Avans Fırsatı

Türkiye’nin önde gelen özel bankalarından Yapı Kredi, bankacılık sektöründeki müşteri memnuniyeti odaklı hizmetlerine bir yenisini daha ekledi. Yapı Kredi, ilk defa banka müşterisi olanlar için hoş geldin hediyesini duyurdu. Bankanın resmi web sitesi üzerinden yapılan duyuruda mobil uygulama aracılığıyla bankada hesap açan müşteriler için 15 gün içinde kredi kartı başvurusu yapanlara 31 Mayıs tarihine kadar faizsiz taksitli nakit avans hizmeti verilecek.

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@