Bankalara Borcu Olanlara, Vakıfbank 'tan 3 Ay Ertelemeli Borç Kapatma Kredisi!

Borcumu ödeyemiyorum, kredimi yatıramadım diyen kişilere Vakıfbank nefes aldıracak ihtiyaç kredisi kampanyası başlattı. Vakıfbank borç kapatma kredisi veriyor mu?

Finans 23.06.2022 - 10:43 23.06.2022 - 10:43 Gülcan Özer

Özellikle de pandemi döneminde dağıtılan ucuz krediler nedeni ile vatandaşların bankalara olan borçları büyük bir hızla artmış, ekonomide yaşanan dalgalanma beklenenden uzun sürdüğü için vatandaş borç ödemesinde zora düşmüştü. Pek çok kişi bankalara olan borçlarını ödemekte zorluklar yaşamaya başlarken Vakıfbank borcu olan müşterilerine kolaylık sağladı ve en uygun ihtiyaç kredisi faiz oranı rakamını öne sürdü. 

Vakıfbank ihtiyaç kredisi paketi ile müşterilerine yüzde 1,55 faiz oranı ile en uygun kredi veren banka olarak öne çıkarken müşterilerine 3 ay ötelemeli kredi kullanma fırsatı sundu. Bankadan kredi çekmek istiyorum diyen kişilere her türlü kolaylık sağlanırken tek bir SMS ile nakit para desteği sağlanacak. 

VAKIFBANK İHTİYAÇ KREDİSİ FAİZ ORANI YÜZDE KAÇ?

İhtiyaç kredisi çekmek istiyorum diyen kişilere yönelik olarak özel bankaların ihtiyaç kredisi faiz oranları ne yazık ki yüzde 2 seviyesine ulaşırken, kamu bankaları ise en uygun kredi veren bankalar arasında ilk sırada yer aldı. Ziraat Bankası ile Vakıfbank yüzde 1,55 faiz oranı ile en uygun ihtiyaç kredisi veren iki banka olarak ilk sırada yer aldı. 

3 ay ertelemeli kredi

3 AY ERTELEMELİ İHTİYAÇ KREDİSİ VEREN BANKALAR ARASINDA VAKIFBANK'TA YER ALDI! 

İhtiyaç kredisi çekmek istiyorum diyen kişilere yönelik olarak ödeme kolaylığı sağlamak adına 3 ay ödemesiz dönemli nakit para desteği sağlanıyor. Son taksit balon ödeme ya da değişken taksit ödeme seçeneklerinin yanı sıra sabit taksitle ödeme fırsatı da sunan Vakıfbank 100 bin liraya kadar borç kapatma kredisi çekmenize olanak sağlıyor. 

24 ay vadeli kredi vaıkfbank hesaplama

100.000 TL İHTİYAÇ KREDİSİ AYLIK TAKSİT ÖDEMESİ TUTARI KAÇ TL, NE KADAR ÖDENİR?

Borçlarını kapatmak için nakit para desteğine ihtiyaç duyan müşterilerine 36 ay vadeli kredi desteği sağlayan Vakıfbank 50 bin liraya kadar 36 ay vadeli kredi verirken, BDDK tarafından yapılan yasal düzenleme sonrasında 100 bin TL kredi için 24 ay vadeli kredi verecek. 24 ay vadeli 100 bin TL ihtiyaç kredisi çeken kişilerin aylık taksit tutarı 5 bin 249,76 TL olarak gerçekleşecek. İhtiyaç kredisi başvurusu için SMS göndermek isteyen kişiler KREDI, T.C. Kimlik No., Doğum Tarihi (ggaayyyy), Aylık Gelirlerini yazarak 5724 numarasına göndermeleri yeterli olacak.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@