Bankaların Faiz Oranları Arşa Ulaştı, ING Bank 5 Bin TL Faizsiz Kredi Kampanyası Başlattı! Sıfır Faizli İhtiyaç Kredisi

Merkez Bankası faiz indirdi, bankaların kredi faiz oranları yükseldi. Yükselen faiz oranlarına inat ING Bank 24 ay vadeli 5 bin TL faizsiz ihtiyaç kredisi kampanyası başlattı!

Bankaların Faiz Oranları Arşa Ulaştı, ING Bank 5 Bin TL Faizsiz Kredi Kampanyası Başlattı! Sıfır Faizli İhtiyaç Kredisi

Kredi faiz oranlarında yaşanan baş döndürücü yükseliş tüm hızı ile devam ederken kredi çekmek isteyen vatandaşlar büyük bir mağduriyet yaşamışlardı. Süreçte kredi çekmek isteyen kişilere yönelik olarak nefes aldıran kampanyayı ING Bank duyurdu. ING Bank faizsiz ihtiyaç kredisi kampanyası başladı.

ING Bank internet sitesi üzerinden yapılan açıklamada Turuncu Ekstra Programı kapsamında nakit iade yapılarak faizsiz yani sıfır faizli kredi kullanımına olanak sağlanacak. Düzenlenen kampanya kapsamında nakit para ihtiyacı olan kişiler ING Bank üzerinden 24 ay vadeli 5 bin TL ihtiyaç kredisi çekebilecek.

ING BANK SIFIR FAİZLİ İHTİYAÇ KREDİSİ! 24 AY VADELİ 5 BİN TL FAİZSİZ KREDİ DESTEĞİ NASIL ÇEKİLİR?

Türkiye'nin en büyük özel bankaları arasında yer alan ING Bank tarafından yapılan açıklama ile ihtiyaç kredisi çekmek isteyen kişilere yönelik olarak büyük fırsat sunuldu. Düzenlenen kampanya hakkında bankanın internet sitesinde yapılan açıklamada "Kredi faiziniz ne olursa olsun, Turuncu Ekstra programı kapsamında alacağınız nakit iade ile kredinizi faizsiz gibi veya indirimli yansıyan faiz oranları ile ödeyebilirsiniz.

ıng faizsiz kredi duyurusu

Bunun için, Turuncu Ekstra programına katılıp aylık harcamalarınızın 1.000 TL’sini Turuncu Ekstra Banka Kartı’nız ile yapmanız yeterli. Böylece, kredi vadeniz boyunca harcama koşulunu yerine getirdiğiniz her ay, 5.000 TL’ye kadar olan kredinizin faizi, nakit iade ile %0 faiz olarak yansır" ifadelerine yer verildi.

ıng turuncu ekstra kredisi

ING BANK FAİZSİZ İHTİYAÇ KREDİSİ HESAPLAMA! SIFIR FAİZLİ KREDİ NASIL ÇEKİLİR?

Sıfır fazili destek kerdisi veren ING bank tarafından yayımlanan duyuruda programın harcama koşulunu yerine giteren Turuncu Ekstralılara 5 bin liraya kadar kredilerde faiz oranı nakit iadesi ile beraber yüzde 0 olarak yansıyacak. Mevcut kişiler için ise yani turuncu ekstra programına üye olmayan kişiler için ise ihtiyaç kredisi faiz oranı başlangıç seviyesi yüzde 1,59 olarak uygulanacak.

Bu oran üzerinden kredi çeken kişilerin 24 ay vadeli 5 bin TL ihtiyaç kredisi ödemeleri ise 261,61 TL olarak gerçekleşecek. Kredi paketinden yararlanmak isteyen kişilerin faizsiz kredi çekmek için öncelikle Turuncu Ekstra programına ücretsiz olarak üye olmaları yeterli olacak.

SONRAKİ HABER