Bankaya Uğramadan, Gelir Belgesi Sunmadan 5.000 TL'nizi Hemen Alın

Aktif Bank tarafından sağlanan kampanya kapsamında müşteriler 5.000 TL nakit destek sağlıyor. İşte destekten faydalanmak için şartlar.

Finans 13.11.2021 - 08:29 13.11.2021 - 08:31 Mustafa KARAGÖZ

Tüketici kredilerinde ezber bozan bankalardan biri olan Aktif Bank, Nkolaykredi uygulamasının popülaritesini her geçen gün artırıyor. Gün geçtikçe daha çok kişi tarafından kullanılan ve kredi ihtiyaçlarında fazlasıyla tercih edilen Nkolaykredi, hızlı kredi tahsis özelliğiyle de ön plana çıkıyor. Siz de şubeye bile gitmeden, gelir belgesi sunmadan kredi kullanmak istiyorsanız Aktif Bank’ın özel kredi platformu Nkolaykredi’ yi tercih edebilirsiniz.

Her Bütçeye Uygun Kredi Nkolaykredi’ de 

Nkolaykredi, bütçeye uygun kredi paketleriyle ihtiyacı olan herkese yönelik kredi hizmeti sunuyor. Kredi başvurunuz banka tarafından kabul görmese bile kredi notunuz ve gelirinizle orantılı bir kredi limiti oluşturuluyor. Bankanın teklifini kabul etmeniz halinde size özel oluşturulan ödeme planından faydalanabiliyorsunuz. 

Kredi ihtiyaçlarınızda banka şubelerine gidip saatlerce sıra beklemek yerine dijital platformları tercih etmeye özen gösteriyorsanız Nkolaykredi tam da size göre. Nkolaykredi web sitesi ve mobil uygulaması ile ihtiyaç anında kolayca başvuruda bulunabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey ihtiyacınız olan kredi tutarını sisteme girmek ve birkaç saniye beklemek. Kredinizin onaylanması ile birlikte imzalamanız gereken evraklar kurye aracılığı ile talep ettiğiniz noktaya geliyor. Eğer Nkolaykredi aracılığı ile daha önce kredi kullandıysanız işiniz çok daha kolay. Bu durumda herhangi bir imzaya gerek olmadan sadece onay vererek kredinizi çekebiliyorsunuz.

Kredi başvurusunda bulunmadan önce hesaplama yapabilir, böylece söz konusu kredi için ne kadar ödeyeceğinizi önceden öğrenebilirsiniz. Detaylı ödeme planı sayesinde yıllık maliyet, tahsis ücreti, vergi oranları gibi verileri de anında görüntüleyebilirsiniz. Uygun bulmanız halinde başvuru işlemlerinizi başlatabilir, kredinizi hemen kullanarak ihtiyaçlarınızı daha fazla ertelemeden nakit gereksiniminizi karşılayabilirsiniz. 
Aktif Bank tarafından sunulan bu özel dijital kredi platformunda 40.000 TL’ye kadar ihtiyaçlarınızı şubeye gitmeden karşılayabilirsiniz.

Sizden gelir belgesi ya da ek bir evrak talep edilmeyecektir. Banka, kredi sicilinize ve beyan ettiğiniz gelir tutarına bağlı olarak kredi başvurunuzu kabul etmeme ya da kendi uygun gördüğü şartlar altında kabul etmeye yetkilidir. Bu uygulama sayesinde mesai saatleri dışında ve hafta sonları da kredi ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek, banka kartınızın olması halinde istediğiniz ATM’den dilediğiniz saatte kredi tutarınızı çekebileceksiniz. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@