Barzani Ailesi Amerika'da 47 Milyon Dolara Malikane Mi Aldı?

Irak Kürdistan Bölgesel Yönetimi idaresini üstlenen Barzani ailesi almış oldukları iki lüks malikane ile ülke gündemine oturdu.

EMLAK MAGAZİN 19.11.2019 - 23:00 15.07.2021 - 00:12 Emlak 365

Irak Kürdistan Bölgesel Yönetimi idaresini üstlenen Barzani ailesi almış oldukları iki lüks malikane ile ülke gündemine oturdu. Amerika'nın en pahalı evlerine ev sahipliği yapan bölgeden malikane alan aile gündem oldu. Detaylar haberimizde!

Irak'ta Amerika tarafından desteklenen bir darbe sonrası idam edilen Saddam Hüseyin yerine göreve gelen Barzani Ailesi satın aldıkları malikane ile gündemde! Irak Kürdistan Bölgesel Yönetimi başkanlığını üstlenen Barzani Ailesi dünyanın en pahalı evlerine ev sahipliği yapan Kaliforniya eyaletinde yer alan Beverly Hills’ten iki lüks malikane alan aile gündeme oturdu. 47 Milyon Dolar Harcadılar! Malikane iddiası ile dünyanın gündemine oturan Barzani ailesinin 2 lüks eve toplamda 47 milyon dolar harcadıkları iddia edildi. Dünya çapında üne sahip olan ABD’nin Kaliforniya eyaletinde bulunan Beverly Hills’teki bölgede çok sayıda ünlü isim de oturuyor. Barzaniler tarafından alındığı iddia edilen lüks evler Maison 613 adı ile anılıyor. 1970'li yıllarda inşa edilen Foothill Manor için Barzani ailesinin 47 milyon dolarlık bir harcama yaptıkları iddia edilyor. Habere göre çok sayıda Hollywood ünlüsüne de ev sahipliği yapan  Maison 613 isimli ev 2 bin metrekarelik bir alana kurulu bulunurken  Foothill Manor ise bin 200 metrekarelik alanda kurulu bulunuyor ve bölgenin en değerli evleri arasında gösteriliyor. Emlak365.com 


Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@