Başvuranlara Hemen Ödeme Yapılıyor! Ziraat Bankası'ndan Günde 12 TL'ye 10 Bin TL İhtiyaç Kredisi!

Acil nakit ihtiyacı olanlara Ziraat Bankası tarafından günde 12 TL taksitle ihtiyaç kredisi veriliyor. Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi şartları nelerdir?

Başvuranlara Hemen Ödeme Yapılıyor! Ziraat Bankası'ndan Günde 12 TL'ye 10 Bin TL İhtiyaç Kredisi!

Türkiye'de acil nakit ihtiyacı yaşayan vatandaşların sayısı artında bankaların ihtiyaç kredisi kampanyaları da çeşitleniyor. Her bütçeye uygun bir kredi kampanyasını her bankada bulmak mümkün hale geldi. Tüm müşterilerinin nakit ihtiyaçlarına yanıt veren bankalar maliyetleri düşürerek daha çok kredi müşterisi hedefliyorlar.

KAMU BANKALARI İK TERCİH

Kamu bankalarının kredi kullandırımında Türkiye'de çok önemli bir avantajı bulunuyor. İnsanlar herhangi bir kredi türünde finansman desteği aradıklarında ilk tercih kamu bankaları oluyor. Bundan dolayı da bu bankaların kredi kampanyaları en çok araştırma yapılan kredi ürünleri olarak biliniyor.

AVANTAJLI İHTİYAÇ KREDİSİ İMKANI

Ziraat Bankası tarafından müşterilere uygun imkanlarla finansman desteği verilmeye devam ediliyor. Müşteriler ihtiyaç kredisi çekmek için Ziraat Bankası'na başvuru yaptıklarında çok sayıda avantajı da kullanabiliyorlar. Uygun faiz, uzun vade, esnek ödeme gibi imkanlarla kuulanılan ihtiyaç kredisi müşterilerin finansman sorunları karşısında rahatlamaları konusunda büyük bir kolaylık sağlıyor.

Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında kredi kullanmak isteyen müşteriler 36 aya kadar vade ile bu kredi imkanından yararlanabiliyorlar. Ayrıca müşterilere bir taraftan düşük bir faiz oranı uygulanırken bir taraftan da esnek ödeme seçenekleri sunuluyor.

GÜNDE 12 TL'YE 10 BİN TL KREDİ

Ziraat Bankası'ndan ihtiyaç kredisi kullanan müşterilere banka tarafından aylık yüzde 1,55 kredi faizi uygulanıyor. Bu kredi faizi ile ihtiyaç kredisi çekmek için başvuruda bulunan Ziraat Bankası müşterileri 36 ay vadeli 10 Bin TL kredi talep ettiklerinde aylık taksit tutarı 383 TL oluyor.

Bu taksit tutarı günlük hesaplamaya bölündüğünde ise 12 TL gibi bir rakam ortaya çıkıyor. Ziraat Bankası müşterileri günde 12 TL karşılığında 36 ay vadeli 10 Bin TL ihtiyaç kredisi kullanabiliyorlar.

ziraat bankası ihtiyaç kredisi taksit hesaplama tablosu

ÖDEME PLANI MÜŞTERİYE BIRAKILIYOR

Esnek ödeme planları konusunda tüm inisiyatif müşterilere bırakılıyor. Kullanılacak olan ihtiyaç kredisinin ödeme planı yapılırken müşterilere bütçelerine göre bir ödeme planı seçmeleri yönünde teklif yapılıyor. Klasik olarak her ay ödeme yapmak isteyen müşteriler bunu her ay eşit taksitli ödeme planı ile gerçekleştirebiliyorlar. Ayrıca müşterilere artan taksitli, azalan taksitli, 3 ayda bir eşit taksitli gibi ödeme seçenekleri de sunulabiliyor.

SONRAKİ HABER