Bayrama Nakit Bolluğu ile Girmek İsteyenlere, Denizbank'tan Cebimde Kredi Hizmeti: 14 TL'ye 10 Bin TL Ödeyecek!

Emekli kredisi kampanyasından sonra Cebimde Kredi kampanyası geliştirdiğini duyuran Denizbank, nakit sıkışıklıklarına anında çözüm seçeneği sunduğunu bildirdi. İşte Denizbank’ın yeni SMS kredisi...

Finans 28.04.2022 - 10:08 28.04.2022 - 10:10 Duygu Dilan Duman

Ekonomi piyasalarında gözlenen olumsuz hareketlenmeler sonucunda nakde sıkışan vatandaşlar, gündelik ihtiyaçlarını karşılarken bir taraftan da sabit giderlerini ödeyebilmek adına nakit desteğine ihtiyaç duymaya başladılar. Bu noktada devreye giren Denizbank, yeni bir ihtiyaç kredisi kampanyası geliştirdiğini duyurdu.

Denizbank tarafından yapılan duyuruya göre söz konusu yeni kampanyanın bir SMS kampanyası olduğu ve ilgili şartları sağlayan tüm müşterilere yeni kampanya aracılığı ile 5 dakika içerisinde nakit hizmeti sunulduğu bilgisi kaydedildi. Banka, yeni kampanyasının ayrıntılarını paylaştı.

Denizbank Cebimde Kredi Kampanyası 2022

Uzun yıllardır verdiği kaliteli hizmetler ve geliştirdiği avantajlı kampanyalar sayesinde müşteri sayısını arttırmayı başaran özel bankalardan birisi olan Denizbank, yeni dönemde çeşitli ekonomik ve siyasi faktörler çerçevesinde nakde sıkışan vatandaşlara Cebimde Kredi hizmeti ile destek olacağını bildirdi. Söz konusu hizmetinin üst sınırını 55 bin TL olarak belirleyen banka, ilgili hizmetinin diğer ayrıntılarını paylaştı.

Denizbank Cebimde Kredi Kampanyası Örnek Hesaplama Tabloları

denizbank-ihtiyaç-kredisi-mart-2022-kampanyası

Denizbank tarafından geliştirilmiş olan Cebimde Kredi hizmeti aracılığı ile nakit sıkışıklığını çözüme kavuşturmak isteyen vatandaşlar için örnek hesaplama tabloları yayınlandı. Banka, yüzde 2,02 faiz oranlı 10 bin TL tutarlı ihtiyaç kredisi talebine, 12 ay, 24 ay, 36 ay vade seçeneklerine göre ödenecek olan aylık taksit tutarlarını şu şekilde belirledi:

  • 10 bin TL- 12 ay vade: 970,39 TL
  • 10 bin TL- 24 ay vade: 554,44 TL
  • 10 bin TL- 36 ay vade: 419,54 TL

Denizbank Cebimde Kredi Kampanyası Başvurusu Nasıl Yapılır?

Denizbank tarafından geliştirilmiş olan Cebimde Kredi hizmetine başvuru yapmak isteyen vatandaşların, cep telefonlarından mesajlar kısmından sırası ile KREDİM, T.C. kimlik no, doğum tarihi (gün.ay.yıl) bilgilerini yazmaları ve 3280’e kısa SMS göndermeleri gerekmektedir. Söz konusu SMS’in gönderilmesinden sonra 5 dakika içerisinde bankadan olumlu yahut olumsuz cevap bildirimi gelmektedir.

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@