Belgesiz 15 Bin TL İhtiyaç Kredisi! Fibabanka'dan Hızlı Onay, Anında Ödeme!

İhtiyaç kredisi kullanmak isteyen müşterilerine uygun imkanlarla nakit desteği veren Fibabanka'nın kredi kampanyasının detayları araştırılıyor. Fibabanka hangi maliyetlerle ihtiyaç kredisi veriyor? 

Finans 22.10.2021 - 00:12 22.10.2021 - 00:27 Engin Uzunoğlu

İhtiyaç kredisi kullanmak isteyenlerin sayısında önemli ölçüde artış kaydedildi. Bankalar arasında ise daha fazla kredi müşteri sayısına ulaşabilmek için rekabetler yaşanıyor. Bunun için de farklı imkanlarla ihtiyaç kredisi kampanyaları hazırlanıyor. Son dönemlerde en çok konuşulan ihtiyaç kredisi kampanyalarından birisinin altında Fibabanka imzası bulunuyor. Fibabanka ihtiyaç kredisi kampanyasının şartları nelerdir? 

FİBABANKA İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI 

Fibabanka ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında müşterilerin nakit ihtiyaçlarına anında çözümler üretiliyor. Müşteriler bu kredi kampanyası kapsamında Fibabanka'dan en az 3 Bin TL ve en fazla da 130 Bin TL kredi talep edebiliyorlar. Müşterilere bu kredilerde uygulanan azami vade süresi ise BDDK'nın son düzenlemesine göre belirleniyor. 50 Bin TL'ye kadar olan ihtiyaç kredilerinde en fazla 36 ay, 50 Bin TL'nin üzerinde ihtiyaç kredileri için en fazla 24 ay vade yapılabiliyor. 

BELGESİZ İHTİYAÇ KREDİSİ

Fibabanka'dan ihtiyça kredisi kullanmak isteyen müşterilere sağlanan imkanlardan birisi de bankaya herhangi bir belge tesliminin gerekmemesi oldu. Müşteriler ihtiyaç kredisi kullanmak için Fibabanka'ya herhangi bir belge ibrazı gerçekleştirmiyorlar. Bu ihtiyaç kredisi tamamen belgesi olarak veriliyor. 

FİBABANKA İHTİYAÇ KREDİSİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Fibabanka'dan ihtiyaç kredisi kullanmak isteyenlere kolay başvuru imkanı da veriliyor. Müşteriler klasik olarak banka şubelerinden ihtiyaç kredisi başvurularını gerçekleştirebiliyorlar. Ancak ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak için banka şubelerinde zaman harcamak istermeyen müşterilerin kredi başvuruları mobil bankacılık, internet bankacılığı ve telefon bankacılığı üzerinden de kabul ediliyor. 

FİBABANKA İHTİYAÇ KREDİSİ MALİYETLERİ

Fibabanka tarafından müşterilerin ihtiyaç kredisi kullanımlarında karşılaşacakları maliyetler hakkında örnek ödeme tablosu açıklandı. Buna göre müşteriler vade sürelerine göre farklı faiz seçenekleriyle karşılaşabiliyorlar. 

fibabanka ihtiyaç kredisi örnek hesaplama

12 ay vadeli ihtiyaç kredisi için aylık yüzde 1,75, 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi için aylık yüzde 1,59 kredi faizi uygulayan Fibabanka kapsamlı bir örnek ödeme tablosu açıkladı. Buna göre 12 ay vadeli 15 Bin TL ihtiyaç kredisi kullanan müşteriler ayda 1.427 TL kredi taksit ödemesi yapıyorlar. 36 ay vadeli 15 Bin TL ihtiyaç kredisi kullanan müşteriler ise ayda 579 TL kredi taksit ödemesi gerçekleştiriyorlar.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@