Belgesiz, İmzasız 25 Bin TL Direkt Kredi Akbank'ta! Kredi Başvurusu Hiç Bu Kadar Kolay Olmamıştı!

Akbank tarafından müşterilere oldukça uygun imkanlarda verilen direkt kredi ile nakit ihtiyaçları tarih oluyor. Müşteriler ne kadar kredi kullanabileceklerini çok kolay bir şekilde öğrenebiliyorlar.

Finans 03.10.2021 - 03:00 03.10.2021 - 03:00 Engin Uzunoğlu

Finansal çözümleri ile son dönemlerin dikkat çeken bankaları arasında bulunan Akbank oldukça kapsamlı bir kredi kampanyası ile daha müşterilerinin karşısına çıktı. Akbank Direkt Kredi Kampanyası'nı güncelleyen banka birbirinden cazip avantajları ve çeşitli kolaylıkları bir araya getirdi. Bu kampanyadan yararlanan müşteriler oldukça cazip koşullarda ihtiyaç kredisi taleplerini hiç beklemeden olumlu sonlandırabiliyorlar. 

AKBANK DİREKT KREDİ KAMPANYASI

Akbank Direkt Kredi Kampanyası kapsamında müşterilerin banka şubelerine gitmelerine gerek kalmıyor. Üstelik Akbank Mobil kullanılarak hızlı bir şekilde kredi başvurusu yapılabiliyor. Ayrıca farklı olarak da müşterilere ne kadar kredi kullanabilecekleri de herhangi bir başvuruya gerek olmaksızın bildiriliyor. Akbank Mobil'e giren müşteriler telefonlarını salladıklarında ekrana kullanabilecekleri maksimum kredi miktarı çıkıyor. Bu doğrultuda yapılan kredi başvuruları da hemen onaylanarak müşterilerin vadesiz hesaplarına paralar aktarılıyor.

100 BİN TL'YE KADAR İHTİYAÇ KREDİSİ

Akbank Direkt Kredi Kampanyası kapsamında müşteriler 100 bin TL'ye kadar ihtiyaç kredisi çekebiliyorlar. Bu kapsamda kullanılacak ihtiyaç kredisi 50 Bin TL'nin altındaysa 36 ay vadeli olabiliyor. Ancak 50 Bin TL'nin üzerindeki kredilerde en fazla 24 aya kadar vade uygulanabiliyor. 

Belgesiz ve imzasız kredi veren Akbank bu kredi kampanyası ile alakalı başvuruları da herhangi bir süre kısıtlaması olmaksızın kabul ediyor. Müşteriler 7/24 kredi başvurusunda bulunup hemen talep ettikleri kredi miktarlarını hesaplarına aktarabiliyorlar.

3 AY ÖDEME ERTELEME FIRSATI

Akbank'ın kredi ürünü olan Direkt Kredi'nin bir başka avantajı da müşterilere verilen 3 ay ödeme erteleme imkanı oluyor. Müşteriler bugün kredi kullandıklarında Akbank'a ilk 3 ay boyunca tek kuruş ödeme yapmıyorlar. Ardından başlayan kredi taksitleri ile kredi geri ödemeleri tamamlanıyor. Erteleme döneminde geçen süre ise toplam kredi süresinden düşürülüyor. 36 ay vadeli kredi kullanan Akbank müşterileri 3 ay ödeme erteleme imkanından yararlandıklarında kredi hesaplamaları 33 ay üzerinden yapılıyor.

25 BİN TL AKBANK DİREKT KREDİ HESAPLAMA

akbank direkt kredi hesaplama

Akbank'tan 36 ay vadeli 25 Bin TL Direkt Kredi talep eden müşterilere banka tarafından aylık yüzde 1,66 kredi faizi uygulanıyor. Bu ihtiyaç kredisinin aylık kredi taksiti ise 979 TL oluyor. Vade sonunda ise müşterilerin yapmış olmaları gereken toplam kredi geri ödemesi ise 35.395 TL olarak açıklandı.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@