Bilinmeyen Konut Kredi Kampanyaları! 0.79, 0.95, 1.25 Faizle 60, 120 Ay Vadeli Paketler

Bankaların Ağustos ayı içerisinde sağladığı ve başvuru süreci devam eden çok sayıda kredi kampanyası bulunuyor. 0.69, 0.79, 0.95 ve 1.25 faizli kampanyalardan kimlerin yararlanabileceği haberimizde.

Bilinmeyen Konut Kredi Kampanyaları! 0.79, 0.95, 1.25 Faizle 60, 120 Ay Vadeli Paketler

Kamu bankaları ve özel bankalar müşterilerinin ev alımlarına farklı kredi paketleri ile aracılık ediyorlar. Yaz sonu döneminde bankaların ayrı ayrı kampanyaları da ev alacaklar için farklı fırsatlar oluşturuyor. Emlak365.com olarak tüm bu kampanyaları tek tek derledik.

DÜŞÜK FAİZLİ KONUT KREDİSİ KAMPANYALARI

Bu dönemde en düşük faizli konut kredisi kampanyası banka gayrimenkulü alımlarında sunuluyor. 60 ay vadeli ve 120 ay vadeli konut kredileri için ayrı ayrı olanaklar sunan kampanyada vatandaşlar için çok düşük maliyetle kredi kullanım fırsatı sunuluyor.

Listenin ikinci sırasında yer alan konut kredisi paketi ise Garanti BBVA tarafından sağlanıyor. Banka belli evlerin alımları için çok çok düşük oran sağladığını ve 120 ay vade imkanı sunduğunu duyurdu.

Listenin son sırasında yer alan kampanya ise güncel konut kredisi kampanyasından daha düşük faiz oranına sahip Yeşil Ev Konut Kredisi. Devlet bankası tarafından sağlanan kredide vade farkı bulunmuyor.

konut kredisi kampanya ağustos

YÜZDE 0.69 VE YÜZDE 0.79 FAİZLİ KONUT KREDİSİ

31 Aralık tarihine kadar geçerli olacak kampanya Türkiye Finans Katılım Bankası'ndan konut finansmanı olarak sağlanıyor. Banka açıklamasında "Türkiye Finans bünyesindeki satılık gayrimenkullere özel olarak verilen Gayrimenkul Finansmanı, %0,69'dan başlayan kâr oranı avantajı ve 120 aya varan vade seçenekleri ile sizleri bekliyor." bilgisini verdi. İlan edilen kampanya bankanın satışa çıkardığı evlerden alanlara sağlanıyor. Banka gayrimenkulleri için 60 ay vadeli 0.69 lar payı oranlı ve 120 ay vadeli 0.79 kar payı oranlı finansman sağlanıyor.

konut kredisi kampanya ağustos 2

0.95 FAİZLİ KONUT KREDİSİ

Garanti BBVA müşterilerine yüzde 0.95 faiz oranıyla konut kredisi imkanı sağlayacağını ilan etti. Kamu kurumlarının satışa çıkardığı lojmanlardan alanlara sağlanacak kredi paketinde 120 ay vade fırsatı bulunuyor.

1.25 FAİZLİ YEŞİL EV KREDİSİ

Vakıfbank ev alacak vatandaşların A sınıfı ve B sınıfı grubunda yer alan konutları seçmeleri durumunda düşük faizli kredi sağlayacak. A sınıfı kapsamında olan evlerden alanlara yüzde 1.25, B sınıfı enerji kapsamında olan evlerden alanlara ise yüzde 1.35 faizli kredi sağlanıyor. Vadeli süreci 120 ay olarak açıklandı.

konut kredisi kampanya ağustos 3

ŞARTSIZ EN DÜŞÜK FAİZLİ KONUT KREDİSİ

Herhangi bir şart olmadan en düşük faiz oranıyla sağlanan konut kredisi Akbank'ta yer alıyor. Banka müşterilerine 120 ay vade olanağı ile yüzde 1.34 faiz oranı sunuyor. Ödemeler aylık eşit taksitler halinde yapılabilecek.

SONRAKİ HABER