Bir fırsat daha! 12 ay vadeyle 5000 lira ihtiyaç kredisi ne çekerseniz onu ödeyeceksiniz

Yapı Kredi Bankası müşterisi olmak için 15 Haziran tarihine kadar başvuru yapacak olanlara yüzde 0 faizle 5.000 TL nakit avans verilecek.

Finans 27.05.2022 - 11:46 27.05.2022 - 11:47 Mustafa Karagöz

Masrafsız ve faizsiz ihtiyaç kredisi kullanmak için bekleyenler için taksitli nakit avans fırsatı geldi. Yapı Kredi Bankası'nın başlattığı kampanya kapsamında önümüzdeki ayın ortasına kadar başvuru yapacak olan vatandaşlar banka müşterisi olup kredi kartı çıkardıklarında nakit avans kullanma hakkı sağlayacaklar. 12 ay vade sağlanacak olan nakit avans paketinde müşteriler kullandıkları tutarı ödeyecekler ek masraf komisyon faiz ödemeyecekler. 

15 HAZİRAN TARİHİNE KADAR GEÇERLİ KAMPANYA

Yapı Kredi Bankası tarafından başlatılan kampanya belli bir limite kadar geçerli. Kampanyanın özelliklerine ilişkin banka "Hızlı nakit ihtiyaçlarınız için 5000 TL’ye varan faizsiz ve masrafsız taksitli nakit avans fırsatı Yapı Kredi'de. Sen de şimdi şubeye gitmeden dakikalar içerisinde Yapı Kredili ol, %0 faizli nakit avans fırsatından hemen yararlan." açıklamasında bulundu. 

Kampanyadan yararlanarak 5.000 TL nakit ihtiyacını karşılayacak olan vatandaşlar son başvuru tarihini kaçırmamalılar. Mayıs ayının son günleri itibariyle başvuruları başlayan nakit avans avantaaı için son gün 15 Haziran olarak duyuruldu. 15 Haziran'a kadar başvuru yapan ve bankanın açıkladığı işlemleri tamamlayanlar 5.000 TL'yi çekebilecekler. 

Nakit Avans Kullanım Şartları

Kampanyadan yararlanmak isteyenler Yapı Kredi Bankası'nın mobil uygulamasını indirecekler. Mobil uygulama üzerinden "Yapı Kredi Müşterisi Ol" adımından ilerleyerek süreci tamamlayacaklar. Bu adımları tamamlayan müşteriler daha sonra 15 gün içerisinde bireysel kredi kartı başvurusunda bulunacaklar. Kredi kartı başvurusu da onaylananlar başvuruları onaylandığı andan itibaren nakit avanslarını kullanabilecekler. 

Şubelerden yapılacak başvurular..

Şubeler veya diğer kanallar üzerinden yapılacak başvurular hakkında Yapı Kredi Bankası "Faizsiz Taksitli Nakit Avans fırsatı Yapı Kredi Mobil veya Bireysel İnternet Şubesi üzerinden yararlanılabilecektir. Şube, Müşteri İletişim Merkezi ve ATM üzerinden kullanılan Taksitli Nakit Avans işlemleri kampanyaya dahil değildir." uyarısında bulundu. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@