Borçlarıyla Baş Edemeyenler Dikkat! Vakıfbank Yüzde 1,55 Faizle İhtiyaç Kredisi Veriyor!

İhtiyaç kredisi kullanmak isteyenler için Vakıfbank'tan aylık yüzde 1,55 faizle kredi veriliyor. Nakit sıkışıklıklarını uygun maliyetlerle çözen Vakıfbank'ın kredi şartları neler?

Borçlarıyla Baş Edemeyenler Dikkat! Vakıfbank Yüzde 1,55 Faizle İhtiyaç Kredisi Veriyor!

Pandemi sürecinde vatandaşların ekonomik durumlarında bazı gerilemeler meydana geldi. Normalleşme olmasına rağmen geçmişten gelen borçlarını çevirmeye çalışan vatandaşlar henüz bunu başaramadılar. Hayat pahalılığının da artması ile ek nakit desteğini neredeyse zorunluluk haline geldi. Bunun için son dönemlerde en çok başvuru yapılan kredi ürünü ihtiyaç kredisi oldu.

EN DİKKAT ÇEKEN İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI

İhtiyaç kredisi kullanmak isteyen vatandaşlar kredi maliyetlerini inceledikten sonra kredi başvurusu yapacakları bankaları belirliyorlar. Son dönemlerde ihtiyaç kredisi kampanyası ile dikkat çeken bankalardan birisi de Vakıfbank oldu. Vakıfbank'tan ihtiyaç kredisi kullanan müşteriler hem kolay hem de uygun maliyetlerle nakit desteği alabiliyorlar.

AYLIK YÜZDE 1,55 İLE BAŞLAYAN FAİZLERLE FİNANSMAN DESTEĞİ

Vakıfbank ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında müşterilere aylık yüzde 1,55'ten başlayan faizlerle finansman desteği veriliyor. Bu faiz oranı müşterinin ödeme performansına göre değişiklik gösterebiliyor. Geçmişte kredi ve kredi kartı borçlarını düzenli ödeyen müşterilere uygun faiz uygulayan Vakıfbank ödeme konusunda sıkıntılı olan müşterilere daha yüksek faizle kredi veriyor.

ESNEK ÖDEME PLANI OLUŞTURABİLME FIRSATI

Vakıfbank ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında kredi kullanan müşterilere bazı özel imkanlar tanınıyor. Bu imkanlardan birisi de müşterilere verilen esnek ödeme fırsatı oluyor. Müşteriler kredi başvurusu sırasında kendi tercihlerine göre bir ödeme planı oluşturuyorlar. Bu ödeme planını kendi bütçeleri ve gelirlerine göre oluşturan müşteriler ilerleyen aylarda kredi geri ödemelerinde herhangi bir sorunla karşılaşmamış oluyorlar.

VAKIFBANK İHTİYAÇ KREDİSİ MALİYETLERİ

Vakıfbank ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında müşterilerin karşılaşacakları tüm maliyetleri açıkladı. Buna göre müşteriler 9,20 TL ihbarname ücreti, 289 TL Hayat Sigortası masrafı, çekilen kredinin yüzde 0,50'si oranında kredi tahsis ücreti ödeyecekler. Bu ihtiyaç kredisinin faiz oranı yüzde 1,55 olurken yıllık maliyeti de yüzde 25 oluyor.

vakıfbank ihtiyaç kredisi maliyet kalemleri

VAKIFBANK İHTİYAÇ KREDİSİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Vakıfbank ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak isteyen müşteriler bu başvuru kanallarını merak ediyorlar. Vakıfbank her geçen gün gelişen dijital bankacılık hizmetleri kapsamında internet bankacılığı ile mobil bankacılık üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu kabul ediyor. Ayrıca bu kanalları kullanmak istemeyenler herhangi bir Vakıfbank şubesine giderek ihtiyaç kredisi başvurusu yapabiliyorlar.

SONRAKİ HABER