Borcu Olup Ödeyemeyenler Kredi Duyurusu Sonunda Geldi! Hepsi Yapılandırılacak

İNG Bank borç kapatma kredisi ile müşterilerinin borçlarını yapılandıracağını duyurdu. 70.000 TL limit sağlayan banka 50.000 TL'ye kadar borç kredisi için 36 ay vade olanağı sunacak.

Finans 06.10.2021 - 11:32 06.10.2021 - 11:33 Mustafa KARAGÖZ

Çeşitli kredi ve kredi kartı ile farklı nakit borçları olanlar için İNG Bank kampanya başlattı. 

Ekim 2021 itibariyle başlatılan kampanya kapsamında vatandaşlar borçlarının tamamını kapatabilecekler. Kredi ile ödemelerini tek çatı altında toplayacak vatandaşlar ödemelerine ise 2022'de başlayacaklar. 

BORÇ TRANSFERİ KREDİSİNDE İLK ÖDEME 2022'DE

İNG Bank resmi sitesinden yapmış olduğu açıklaması ile borç kredisinin kullanım amacına dair bilgi verdi. Kampanya detaylarını da açıklayan İNG Bank "Borç Transferi kampanyası ile mevcut kredilerinizi tek bir yerde toplayıp vadelerini ve aylık taksit tutarlarını yapılandırabilir, ödemelerinizi de yine tek bir yerden kolaylıkla yapabilirsiniz. Kredi borçlarını ING'ye taşıyanlar %1,59'ten başlayan faiz oranlı kredilerimize başvurarak farklı bankalara olan borçlarını kapatabilirler." açıklamasında bulundu. 

Kredi Özellikleri Neler?

* Borç transferi kredisinde vatandaşlar 50.000 TL'ye kredi kullanıp borçlarını kapatabilirler. Kredi geri ödemeleri 36 ay vade ile olacak. 

* Borç transferi kredisinde vatandaşlar isterlerse 50.000 TL'den 70.000 TL'ye kadar daha yüksek limitli kredi kullanabilirler. Bu krediler için ödeme planı 24 ay vade ile olacak. 

* Ekim ayı başlarında borç transferi kredisi aylık faiz oranı yüzde 1.59 olarak duyuruldu.

* Kredi ödemelerinde müşterilerin aylık kazançlarına göre esnek ve kolay ödeme seçenekleri uygulanabilir. 

* Kredi geri ödemeleri istenildiğinde 3 aylık erteleme sağlanır. Ekim ayında kredi kullanacaklar ilk taksiti 2022 Ocak ayında ödeyecekler. 

BAŞVURU SEÇENEKLERİ NELER?

İNG Bank müşterisi olanlar İNG Bank'ın resmi internet sitesi üzerinden, ING İnternet Şubesi'nden ve ING Mobil uygulamasından kredi başvurularını yapabilirler. İNG Bank müşterisi olmayanlar ise başvurularını ubeye gitmeden evraklarınızı kurye aracılığı ile tamamlayıp başvuru yapabilirler. Son seçenek ise başvuruların banka şubelerinden yapılması. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@